Wpis z mikrobloga

Denerwuje mnie trochę jak piszę do obcej laski (mam ją w znajomych na fb i mamy wspolnych znajomych), a ona odczyta i nie odpisze. Zazwyczaj piszę zwykłe Hejka albo Hej. Kilka razy mi się zdarzyło że nie odpisały, w sumie to więcej nie odpisało niż odpisało, ale to co odpisały to sobie z nimi pisałem i je poznałem. I mam #pytanie do #rozowepaski czy odpisujecie takim typom jak ja i czy jest to dla was dziwne/normalne że ktoś obcy do was pisze #ankieta #zwiazki trochę #tinder #podrozujzwykopem #wychodzimyzprzegrywu

Czy pisanie do obcych dziewczyn na FB w celu poznania ich to dobra metoda?

  • TAK 14.2% (16)
  • NIE 85.8% (97)

Oddanych głosów: 113

  • 18
@Matthew9902: Jakby na fb były dodane jakieś dodatkowe opcje określające czy chcesz poznawać nowych ludzi, które można by było odblokować albo zablokować jakimś checkboxem to mogłoby być ciekawie bo na fb masz sporo możliwości jeśli chodzi o selekcje: przeglądanie zdjęć, polubień, wpisów itd... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obecnie chyba takiej opcji nie ma i osoby które nie oczekują że ktoś do nich napisze będą pewnie dziwnie reagować,
@Matthew9902
Pewnie jesteś już rozpoznawalny w pewnych gronach z tego że jesteś creepem i piszesz do obcych ludzi na fb. Niestety (dla Ciebie) w sumie z dwojga zlego lepiej żeby Cie ignorowały niż robiły screeny i rozsyłały po znajomych z heheszkami. Nie tędy droga cumplu.
@Bomfastic nie jestem rozpoznawalny właśnie bo pisze do młodszych o 2-3 lata i często pytają czy się znamy. Wtedy odpisuje że w sumie to nie i jakoś rozkręcam rozmowy. Mogą mnie znać co najwyżej z widzenia, ale nic o mnie nie wiedzą