Wpis z mikrobloga

Był taki wpis o przeszłości dziewczyny, ale takiej, że myła mała uczyła się jeździć na rowerze a teraz robi to rzekomym Mirkiem różne rzeczy itp. A mnie bardziej martwi właśnie to, że robiła coś komuś i nawet nie będziesz o tym wiedział a jak już to cię zaboli i jak się pogodzić i czy się da, bo każda prędzej czy później tak robi #przegryw #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tfwnogf #feels #zycie #stulejacontent #stuleja #tinder #badoo #zwiazki
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@The_September_Rain: wszystkie posty tego użytkownika kojarzą mi się z tą pastą:

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
  • Odpowiedz
  • 1
@The_September_Rain
@Buniu
@LeVentLeCri
@Szczerzuja
Jemu chodziło ze byl wpis jakiejs różowej, gdzie wspominala ze kiedys ojciec ja uczyl jeździć na rowerze a po nastu latach ona z mężem to robi i swoim dzieckiem. I tam po drodze wspominała seoich bylych i to jak rozwiązła byla zanim usadzila dupe w gniezdzie i ten jej niebieski nic o tym nie wiedzial czy jakos tak.
  • Odpowiedz