Wpis z mikrobloga

Od kilku lat mam Iphone 6S ogólnie telefon bezproblemowy i zawsze byłem zadowolony.

Jednak co mi zaczęło obecnie doskwierać to jedynie 16GB pamięci jakoś z tym żyłem (ICloud itp.) ale aktualnie chciałbym trzymać fotki na telefonie. Druga bolączka to krótko trzymająca bateria,a muszę często używać internetu w telefonie.

Z powodu iż nie chcę inwestować więcej pieniędzy, a nowe Iphony również nie powalają baterią, zastanawiam się nad powrotem do Androida.

Proszę o polecenie czegoś do 1000zł najlepiej z Xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wymagania:
- dobra bateria
- dobry aparat

No i nie chciałbym spadku wydajności systemu, jak to jest teraz z androidami? Zaczynają zamulać jak kiedyś po dłuższym czasie. Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś kto się przesiadł z iOS z powrotem na androida.

#iphone #xiaomi
  • 14
A nie lepiej dokupić sobie Mophie Batery Spacer Pack? Ja używałem czegoś takiego jak miałem iP 5 16GB, normalnie aplikacja producenta z appstore się pojawia dostępna jak założysz case na telefon i możesz przenosić zdjęcia na niego i możesz go używać jak pendrive czyli plug n play.
@TyrionKing: niestety nie miałem IP6S w ręce na dłużej niż 5 minut więc ciężko mi ocenić, niestety aparaty w budżetowcach Xiaomi są ok, ale tylko ok, nic więcej. Jeśli nie masz wymagań i potrzebujesz mieć aparat żeby czasem coś zrobić to ok wystarczy, ale jeśli jednym z twoich głównych wymagań jest dobry aparat (czyli to odbieram to jako priorytet) to odpada.

Ale należy też spojrzeć na to, że do 1000zł nie
@Andczej: teraz patrzę na stronę proline to dodali redmi note 6, dostawa od 27 września. W sumie za wiele się nie zmieniło, chociaż jest notch, który mega mi się podoba. Budżet mam 1100, i nieważne czy wydam 800 czy 1100, więc chyba wezmę tą 6, co myślisz? Chyba, że lepiej tą pewną 5 wziąć.
ja bym zakupił redmi note 5 niż mi a2, miui jednak poprawia znaczenie działanie systemu, a czysty android nie jest taki najlepszy, bateria szybko na nim leci tym bardziej ze jest mniejsza w a2 niż w note 5 w kwestii aparatu zdjęcia są podobne więc nic lepszego w standardowym użytkowaniu a2 nie ma