Wpis z mikrobloga

22 września, czyli Dzień bez samochodu i w wielu miastach darmowa komunikacja miejska. Niestety, jak co roku wylewa się cebulactwo w komentarzach, że to strata jednego dnia dla ludzi, którzy mają bilety miesięczne xD Nie wiem, jak można być takim robakiem i w czym niby zrobi różnice ten jeden dzień… Sam mam bilet miesięczny i nigdy bym nie pomyślał, że mogę cos na tym stracić. Przecież nikt mi nie zabrania jeździć.

#bekazpodludzi #polakicebulaki
Pobierz lovedrop - 22 września, czyli Dzień bez samochodu i w wielu miastach darmowa komunika...
źródło: comment_MumjafPROaofpj4NG0XZZk6EzvzD6N3z.jpg
  • 19
@lovedrop
@MandarynWspanialy
@SmokeProspector

Jaka cebula do #!$%@?? Ludzie płacą ciężkie pieniądze za bilety okresowe a tu robią ci nieodpłatne przejazdy. Przecież komunikacja nie jeździ za darmo to myślicie że kto zapłaci za ten dzień? No właśnie stali klienci kupujący bilety okresowe.

Nazywanie cebula kogoś kto nie daje się ruchać na hajs to już wyższy poziom #!$%@?.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lovedrop: dałbym mu jeden dzień gratis jeżdżenia na miesięcznym. W skali roku i tam nic mu się nie zmieni, bo będzie musiał kupić 12 biletów.
Nazywanie cebula kogoś kto nie daje się ruchać na hajs to już wyższy poziom #!$%@?.


@The_Riddler: Idąc Twoją logiką, wszyscy są regularnie okradani:

Darmowe próbki kosmetyków dla różowych - ruchanie na hajs tych, które kupiły normalne opakowania
Pasmo niekodowane np. na Canal+ - normalni abonenci tak mocno wyruchani, bo przecież płacą co miesiąc
Wersje trial programów komputerowych (zgroza nawet do 30 dni za free) - frajerzy, którzy kupili pełne wersje tak
@The_Riddler: Ale zdajesz sobie sprawę, że w tym dniu chodzi o przyciągniecie ludzi do komunikacji, zadbanie o środowisko i zmniejszenie korków w mieście? Naprawdę uważasz, że jeden dzień darmowej komunikacji wpłynie na podniesienie cen? A może właśnie dziś niektórzy się przekonają, że warto jeździć komunkacją i więcej osób kupi bilety następnego dnia? Rozumiałbym oburzenie, gdyby ludzie musieli jeszcze dopłacać tego dnia, ale przecież to dla osób mających długookresowe bilety zwykły dzień.