Wpis z mikrobloga

Ehh... Akurat jak po 11 latach postanowiłem się znów wybrać na Bornholm na weekend i przenocować tym razm na Christiansoe, to się okazuje że sezon się skończył i za nic w świecie nie zdążę na prom w sobotę, żeby móc zostać do niedzieli. :-/ #zalesie #podrozujzwykopem #bornholm

@AvantaR: Jest jakaś inna mozliwość dostania się na Christiansoe niż ten prom z Gudhjem? Od jutra jest już "po sezonie" i prom pływa raz dziennie o godz. 10. A mój z Ystad o 10 wpływa do Ronne.
  • 12
no tam mieszkańcy mieszkają, musi być jakiś prom dodatkowo, musze sprawdzić mam gdzieś ulotkę


@AvantaR: @manyec: Przekopałem internet wszerz i wzdłuż i chyba nic innego nie ma. Co prawda Google maps pokazuje jakiś prom ze Szwecji, z Simirshamn, ale to juz chyba nieaktualne. Trudno - jak nie znajdę, to się po prostu przejadę w niedzielę klasycznie tam i z powrotem i tyle.
W ogóle robię sobie wyjazd sentymentalny i udało
Ja właśnie na 80dni na fejsie robie sobie mini cykl


@AvantaR: No wiem. Myślisz że dlaczego cię "zawołałem"? :-) Pamiętałem że byłeś niedawno. A żeby ci nie było smutno - pogoda ma być do bani. ;-)
no właśnie miałem kolego to napisać mega zazdro, chcialbym tam być o każdej porze roku, nawet zamieszkać


@manyec: Byłem pierwszy i jedyny jak do tej pory raz 11 lat temu w połowie sierpnia. Wtedy wyspa mnie oczywiście oczarowała, ale też nie śmierdziałem za bardzo pieniędzmi, więc ceny były przerażające. Skandynawia nadal jest droga jak diabli, ale nie jest nieosiągalna. No i przy okazji pobytu w delegacji w Oslo stwierdziłem że pojadę
@motaboy Pewnie jest juz po herbacie, ale wydaje mi sie, ze kiedys plywal statek z Allinge. Cos mi tak chodzi po glowie, ze kiedys tam widzialem grupe zbierajaca sie na Christianso.
Niestety nie mam pewnosci, bo nigdy nie dotarlem na te wysepke.