Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janushek: Ale zastanawiam sie o co ta dyskusja... napisałem że może wysłać i temat dla mnie zamknięty... ba! nawet zapomniałem o tym bo nie jest to jakaś sprawa dla mnie zycia lub śmierci żeby jej szukać, chce wysłać to wyśle, nie chce to nie wyśle
  • Odpowiedz
@iku_ka: jeżeli nie chce Ci się dwa razy kliknąć (lub 7, gdy nie masz google chrome) to bezczelnością jest oczekiwanie, że ktoś wejdzie na wykop (1 kliknięcie), wejdzie w powiadomienia (2), rozpocznie z tobą rozmowę (3), kliknie na symbol wysłania obrazka (4), znajdzie u siebie na komputerze/telefonie ten obrazek (od 1 do ok. 5 kliknięć), załaduje go (min 6, max 10) i kliknie wyślij (7/11).

Dodatkowo robisz z siebie spermiarza,
  • Odpowiedz
@Ponczo88: dla Ciebie kilka kliknięć to za dużo i wprost o tym mówisz, a do tego oczekujesz, żeby ktoś to zrobił za Ciebie bo ci się nie chce xD

Czasem się zastanawiam jak tacy ludzie radzą sobie w prawdziwym życiu, skoro są w stanie prosić kogoś o wyręczenie w wykonaniu czynności, która zajmuje 5-10 sekund i czekać nie wiadomo ile na odpowiedź.
  • Odpowiedz
@Antidotum119: ja pierdziele... nie można już zapytać o wysłanie?
Jo jebia co za człowiek.
Bedzie chciał to wyśle, nie będzie to nie wyśle i tyle. Sprawa zamknięta. Nie umrę jak nie zobaczę jej kuciapy.
Dej se siana i nie zawracaj mi d--y już w tym wątku.
  • Odpowiedz