Wpis z mikrobloga

@januszchaosu: @Conscribo: Manipulacja jak uj. U mnie dla pierwszych dwóch rzędów na to zapytanie ("white american family") rodziny czysto białe stanowią 18% (3 z 16 wyników). Reszta to rodziny czysto czarne (wyłącznie członkowie o ciemnej karnacji, od murzynów po mulatów) albo mieszane. W rodzinach mieszanych w ani jednym przypadku mężczyzna nie był biały, zawsze mężczyzna był ciemniejszy.

W aż 6 przypadkach (37,5%) "white american family" składa się z
MiKeyCo - @januszchaosu: @Conscribo: Manipulacja jak uj. U mnie dla pierwszych dwóch ...

źródło: comment_fSxHEIgDJmKkZ8iGn7jX6Qbx0Hzagbcv.jpg

Pobierz
@radziol88: Tak? To dlaczego "american" nie myli z "afro-american" w innych frazach? Choćby takich jak poniższe, które mają zupełnie inne wyniki dla odpowiedników z "american" i "afro-american": "american peope", "american worker", "american man".

Wiedziałem, że zaraz znajdzie się ktoś, kto będzie nam tłumaczył, że to czysty przypadek albo gupi algorytm (by Twitter). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MiKeyCo: pewnie dlatego, że google nie rozpoznaje dobrze treści obrazka, tylko tekst na stronie z obrazkiem.
O 'afro-american and white family' pewnie jest dużo stron, ale o 'afro-american worker' już nie bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@januszchaosu bo jestescie za glupi zeby to zrozumiec.. Wyszukiwarka google to nie wyszukiwarka obrazow, google indeksuje sobie obrazy ze stron internetowych, a to co podajecie w polu wyszukania to slowa kluczowe.. Jak piszecie "white" "black" lub inny kolor, wyszukiwarka uznaje ze to wazne, wiec szuka takich wynikow czyli artykułow, tj w grafikach obrazy z takich stron, najczesciej sa to jakies porownania bialych i czanrych rodzin albo artykuły zorientowane na rase. Jesli artykuł
@CichySzelestOka inna sprawa ze to pewnie artykuly marnej jalosci gdzie na sile sa wrzucane zdjecia usmiechnietej czarnej rodziny i tlumaczenie ze np. wieksza czesc czarnych dzieci wychowuje sie bez ojca przez "opresyjne" panstwo i ze Tyrone to dobry ojciec i ze nie wiedzial ze nie mozna kraść ;)
@januszchaosu: 4chan od dawna robi takie akcje, np. poszukaj sobie 241543903 to znajdziesz zdjęcia ludzi z głową w lodówce. Tutaj pewnie podszywają się pod bojowników o miłośc i sprawiedliwość, a reszta trolli i dzbanów udaje wielce oburzonych.