Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się jaki wziąć #internet w #uk Skończyła mi się umowa w sieci #sky, ale nie jestem do tego łącza, a raczej ich sprzętu przekonany. #router /hub nie pozwala rozłożyć sieci po równo dla wszystkich podłączonych i ustawiony jest priorytet na największe zapotrzebowanie. Np. gdy ktoś ciągnie jakiś plik, to reszta sprzętów ma tragiczny transfer. No i co jakiś czas sprzęt się restartuje. Mój pakiet nazywa się broadband unlimited, w tej sieci jest jeszcze fibre unlimited itd. Ma ktoś doświadczenie z innymi dostawcami? Czy zostając przy swoim łączu mam jakąś alternatywę dla swojego routera?
#emigracja #anglia
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dwa_koty_kastrowane: To szacun za Twoje umiejętności negocjacji :) Mi chcieli dać 200+TV+stacjonarka za £34 czy jakoś tak, przez 12 miesięcy, a następnie £52 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako że tu gdzie mieszkam tylko Virgin ma dobry net, to nie ma miejsca na negocjacje.
  • Odpowiedz
@motoinzyniere: Akurat w przypadku dual fuel to czasami (ekstremalna cebula:) sie oplaca zalatwic jak najdluzszy kontrakt (np 3 lata) jak cena za kWH dobra, sam tak siedzialem przez 3 lata z Npower, przenioslem nawet przy przeprowadzce domu koncowy rok bo ciagle byl najlepszy na rynku, troche marudzili (zebym za darmo zerwal:) ale nie jestem taki glupi i w koncu przeniesli. Wiadmo, ceny ciagle ida w gore i konca (funt, brexit,
  • Odpowiedz