Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja bym temu policjantowi przez telefon powiedział coś w stylu: "Czyli z moją uprawą marihuany też nic Pan nie może zrobić?


@Krupier: Tak byś mu powiedział ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@husspol: Jak się próbuje manipulować manipulatora to się tak ma. Daruj sobie, jak dla mnie rodzic jak ma chęć to może i narodzonego gówniaka abortować, jego wola. A glut w łonie matki póki nie ma stwierdzonych jakichkolwiek procesów myślowych jest glutem, a nie nienarodzonym gówniakiem. (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@szczam_na_mlodziez: Sam się spalił, zwarcie w instalacji albo coś. Opatrzność interweniowała czy jak to tam katolicy nazywają. Jakby go ktoś podpalił, to by wybrał raczej zabudowę z tymi niezbyt estetycznymi treściami.
  • Odpowiedz
Jakby go ktoś podpalił, to by wybrał raczej zabudowę z tymi niezbyt estetycznymi treściami


@PDCCH: Trafne spostrzeżenie, pozwalające na wysnucie teorii spiskowej:
Podpalił ten sam co postawił- ze świadomością, że zdjęcie podpalonego samochodu będzie reprodukowane w serwisach informacyjnych- przy okazji eksponując sam plakat.
W ten sposób jego przekaz dotrze do znacznie większej liczby odbiorców niż pojazd stojący w jakimś zaułku.
  • Odpowiedz
@OnePageTo Sam jestem policjantem i też mnie krew zalewa jak słyszę te historie o tym by pójść do KP najblizej miejsca zdarzenia. Możesz być na wakacjach w Ustce i tam chcieć zgłosić że wczoraj w Krakowie byłeś i widziałeś to i to i to. I powinni Twoje zawiadomienie przyjąć. Jedyne co Ci mogą powiedzieć to to, że przesłanie tego materiału do docelowego KP wiąże się z tygodniowym, no może dwutygodniowym wydluzeniem
  • Odpowiedz
Trochę hipokryzja ze strony OPa. Wstawia zdjęcie baneru do Internetu, na portal ze śmiesznymi obrazkami, gdzie jeszcze więcej osób je zobaczy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz