Wpis z mikrobloga

Pykam sobie na luzaku w kosza na boisku. Boisko takie typowo osiedlowe, opatulone blokami z każdej strony. Przychodzą jakieś Sebki juniory, na twarz tak 13-15 lat. Okej, przyszli pograć, spoko. Kopią tę gałę i kopią, ale patrzę jeden typek perfidnie w rogu zaczyna z drugim rozdrabniać towar na kartce xD. Jeden trzyma drugi kruszy, jeszcze o tytex woła trzeciego. No ja się pytam w Holandii jestem xD? Nie chcę brzmieć jak stary dziad, ale za moich czasów to się trochę mniej afiszowało w miejscach publicznych. Noworapy chyba weszły młodej krwi za mocno do głowy. Choć może rzeczywiście czasy się zmieniły i nikt nie jest tak wścibski, by zaraz na bagiety dzwonić.

A czy wy czujecie jakieś rozluźnienie jeżeli chodzi o palenie w miejscach publicznych, czy wręcz czujecie większy przypał, gdy jaracie na ławce?

#wykopjointclub #narkotykizawszespoko
  • 16
@Iskaryota:
Mnie ze znajomym kiedyś kontrolowali w środku nocy, mimo padającego światła latarki na deskę rozdzielczą, na której leżał blant, zapachu w zielska samochodzie i stanu który wyraźnie wskazywał na upalenie, policjant nic nie powiedział. Sprawdzili dokumenty i pojechali.
Do dzisiaj się zastanawiam, czy odpuścili nam, nie chciało im się nas kontrolować czy po prostu mieliśmy epickie szczęście. Wydaje mi się, że wiedzieli, że coś jest na rzeczy, tego blanta trudno
@Iskaryota: Ja się z tym nie kryje nawet od paru lat. U mnie w mieście nawet nie robią za to zazwyczaj przypału. Czasami widząc sprzet i temat na wierzchu. Dużo się ostatnio w tym temacie zmieniło. Nawet jak Cię łapią to mówią Ci co masz mówić żeby nie mieć przypału. Jak masz czyste konto to nawet nie ma opcji na jakikolwiek przypał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Iskaryota: powoli się to zmienia ponieważ młodzi policjanci którzy mieli okazję pewnie zapalić, zaczynają stanowić większość wśród policjantów którzy dokonują różnych patroli czy stawiają się na wezwania.

Powiem tak, mniej przypałowe jest kręcenie tak jak oni to robili niż kitranie się po rogach bo wtedy od razu widać że starasz się coś ukryć, niekoniecznie musi to być palenie a np. Ćpanie.

Duży wpływ ma społeczeństwo które nie dokonuje zgłoszeń bo widzi