Wpis z mikrobloga

Bartek: Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, zatkało mnie. Ja: metr osiemdziesiąt. Ona: dwa razy mniejsza. Niespełna metr. To robi wrażenie. Duże. Świetnie się rozmawiało, więc umówiliśmy się znowu. I znowu. A potem dzwoniłem każdego dnia. Zakochałem się. Ludzie pytają mnie, czemu akurat Bogusia. Czemu: ty i ona? Miłość, po prostu. Tego się nie tłumaczy.

Bogusia: Kiedy założyłam vloga i wspominałam o Bartku, ludzie nie dowierzali, że mam partnera. Domagali się: pokaż go, a może nie istnieje?

Bartek: Myśleli, że występuje ktoś podstawiony, a Bogusia udaje, że ma chłopaka. A dlaczego miałaby nie mieć? Jest inteligentna, piękna, kokieteryjna, błyskotliwa. Wejdźcie na jej vloga, zobaczycie.

To uczucie gdy nawet różowa 1/10 ma męża, pewnie albo desperat albo chory psychicznie albo ojciec różowej ma spory majątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,13905713,Bogusia_Siedlecka__Mam_fajnego_faceta__Czuje_sie_kobieta_.html

#przegryw
AurenaZPolski - Bartek: Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, zatkało mnie. Ja: metr o...

źródło: comment_mFQVBWcrHobDcexJfc9imJ4ArTwrPaMQ.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: pewnie ma taki fetysz albo lubi popularność. Pewnie są ludzie, którzy myślą „wow, związał się z niesamodzielna kobieta na wózku, to jest prawdziwy facet!” i zbijają mu piony xD może to go kręci
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Ja zawsze sie zastanawiałem jak to jest być takim jakims brzydkim albo #!$%@? typem, który nie ma szans u żadnej łaski 6+/10. Może sie związać z jakaś brzydka jak on, no ale przecież zawsze będąc podobać mu sie inne, a ta jego nigdy fizycznie nie będzie go pociągać, no bo po prostu brzydka jest. #!$%@?

  • Odpowiedz
  • 20
@AurenaZPolski Bogusia to chyba najbardziej znienawidzona postać na scenie vlogowej. Roszczeniowa, wyłudza rzeczy na chorobe i jeździ po innych bo jej nie można odpysknąć bo przecież niepełnosprawna xd były całe fora komentując jej zachowania xD
  • Odpowiedz