Wpis z mikrobloga

Bartek: Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, zatkało mnie. Ja: metr osiemdziesiąt. Ona: dwa razy mniejsza. Niespełna metr. To robi wrażenie. Duże. Świetnie się rozmawiało, więc umówiliśmy się znowu. I znowu. A potem dzwoniłem każdego dnia. Zakochałem się. Ludzie pytają mnie, czemu akurat Bogusia. Czemu: ty i ona? Miłość, po prostu. Tego się nie tłumaczy.

Bogusia: Kiedy założyłam vloga i wspominałam o Bartku, ludzie nie dowierzali, że mam partnera. Domagali się: pokaż go, a może nie istnieje?

Bartek: Myśleli, że występuje ktoś podstawiony, a Bogusia udaje, że ma chłopaka. A dlaczego miałaby nie mieć? Jest inteligentna, piękna, kokieteryjna, błyskotliwa. Wejdźcie na jej vloga, zobaczycie.

To uczucie gdy nawet różowa 1/10 ma męża, pewnie albo desperat albo chory psychicznie albo ojciec różowej ma spory majątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,13905713,Bogusia_Siedlecka__Mam_fajnego_faceta__Czuje_sie_kobieta_.html

#przegryw
AurenaZPolski - Bartek: Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, zatkało mnie. Ja: metr o...

źródło: comment_mFQVBWcrHobDcexJfc9imJ4ArTwrPaMQ.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Will_Donner: Fakt, że Ty byś nie chciał związać się z chorą osobą, nie czyni normy moralnej. Niektórzy widzą więcej niż ułomności fizyczne.
A co do rozmnażania, to nie znasz ich podejścia do tematu. Dziewczyna może być po pierwsze bezpłodna, po drugie mogli zdecydować, że nie będą mieć własnych dzieci.
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: Ale jest normą tylko, że bardziej społeczną niż moralną i jest na to prosty dowód bo gdyby wszyscy ludzie za normę wzięli wiązanie się z niepełnosprawnymi za kilka pokoleń nasz gatunek wyglądał by kiepsko moim zdaniem. Tak samo jak nie wszyscy mogą być homo bo zwyczajnie moglibyśmy wyginąć( ͡° ͜ʖ ͡°) I tu podkreślę, że nie jestem jednym z typów, którzy plują na gejów, bez problemu
  • Odpowiedz
@Will_Donner: No właśnie nie nazywasz rzeczy po imieniu. Kierowanie się jedynie wyglądem to jakiś atawizm godny jaskiniowca. Obraziłeś tego faceta, zarzucając mu bycie psycholem, bo związał się z kobieta na wózku.
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: I mnie nie obchodzi, bardziej obchodzi media i różne dziwne ruchy, które z zaburzeń chcą robić normalność co jest śmieszne a ja chcąc nie chcąc czasem na to trafiam np na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: To jak normalność nie istnieje ale nienormalność już tak? Jak nazwiesz np seryjnych morderców, że są bardziej nie normalni od reszty? Wiem, że nie ma jednej definicji normalności ale są pewnie ogólne normy, których przekraczanie jest uznawane za dziwne np jedzenie szklanek albo kamieni tak są tacy ludzie i dziwię się, że ktoś 15+ nie wierzy w istnienie norm( ͡° ͜ʖ ͡°) Anarchia jest dla dzieciaków.
  • Odpowiedz
@Will_Donner:

To jak normalność nie istnieje ale nie normalność już tak? Jak nazwiesz np seryjnych morderców, że są bardziej nie normalni od reszty?

Nienormalność też nie istnieje, choć potocznie mówi się tak o zachowaniach patologicznych.

Wiem, że nie ma jednej definicji normalności ale są pewnie ogólne normy, których przekraczanie jest uznawane za dziwne np jedzenie szklanek albo kamieni tak są tacy ludzie i dziwię się, że ktoś 15+ nie wierzy
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: Fakt błąd fatalny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy siak zupełnie się nie zgadzam nie wiem jak byśmy wyglądali gdyby nie jakieś ogólne społeczne zasady ukształtowane przez tych januszy a skoro w tych zasadach funkcjonujemy i nie buntujemy się co chwila, że np chce wypróżnić się na placu zabaw ale nie wypada i mnie to drażni, to znaczy, że dla większości ludzi to jest normalne a
  • Odpowiedz