Wpis z mikrobloga

Bartek: Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, zatkało mnie. Ja: metr osiemdziesiąt. Ona: dwa razy mniejsza. Niespełna metr. To robi wrażenie. Duże. Świetnie się rozmawiało, więc umówiliśmy się znowu. I znowu. A potem dzwoniłem każdego dnia. Zakochałem się. Ludzie pytają mnie, czemu akurat Bogusia. Czemu: ty i ona? Miłość, po prostu. Tego się nie tłumaczy.

Bogusia: Kiedy założyłam vloga i wspominałam o Bartku, ludzie nie dowierzali, że mam partnera. Domagali się: pokaż go, a może nie istnieje?

Bartek: Myśleli, że występuje ktoś podstawiony, a Bogusia udaje, że ma chłopaka. A dlaczego miałaby nie mieć? Jest inteligentna, piękna, kokieteryjna, błyskotliwa. Wejdźcie na jej vloga, zobaczycie.

To uczucie gdy nawet różowa 1/10 ma męża, pewnie albo desperat albo chory psychicznie albo ojciec różowej ma spory majątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,13905713,Bogusia_Siedlecka__Mam_fajnego_faceta__Czuje_sie_kobieta_.html

#przegryw
AurenaZPolski - Bartek: Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, zatkało mnie. Ja: metr o...

źródło: comment_mFQVBWcrHobDcexJfc9imJ4ArTwrPaMQ.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: @jppwt: ale to stary artykuł, widziałem niedawno na mirko filmik z nią gdzie ktoś własnie wrzucał a propo tego, że nawet u takiej jak ona nie ma szans i ona tam mówiła, że się leczyła z tego związku długo i nie szuka na siłę nikogo nowego :P

  • Odpowiedz
różowa 1/10


@AurenaZPolski: Nie jest niestety nawet 0.5

Z kolesiem jest coś ewidentnie nie tak. Ale ludzie mają różne fetysze - niektórzy lubią grube baby, inni karłów, więc pewnie i taka kobieta znalazła swojego amatora.
  • Odpowiedz