Wpis z mikrobloga

Bartek: Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, zatkało mnie. Ja: metr osiemdziesiąt. Ona: dwa razy mniejsza. Niespełna metr. To robi wrażenie. Duże. Świetnie się rozmawiało, więc umówiliśmy się znowu. I znowu. A potem dzwoniłem każdego dnia. Zakochałem się. Ludzie pytają mnie, czemu akurat Bogusia. Czemu: ty i ona? Miłość, po prostu. Tego się nie tłumaczy.

Bogusia: Kiedy założyłam vloga i wspominałam o Bartku, ludzie nie dowierzali, że mam partnera. Domagali się: pokaż go, a może nie istnieje?

Bartek: Myśleli, że występuje ktoś podstawiony, a Bogusia udaje, że ma chłopaka. A dlaczego miałaby nie mieć? Jest inteligentna, piękna, kokieteryjna, błyskotliwa. Wejdźcie na jej vloga, zobaczycie.

To uczucie gdy nawet różowa 1/10 ma męża, pewnie albo desperat albo chory psychicznie albo ojciec różowej ma spory majątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,13905713,Bogusia_Siedlecka__Mam_fajnego_faceta__Czuje_sie_kobieta_.html

#przegryw
AurenaZPolski - Bartek: Kiedy zobaczyłem ją po raz pierwszy, zatkało mnie. Ja: metr o...

źródło: comment_mFQVBWcrHobDcexJfc9imJ4ArTwrPaMQ.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski:
mężczyźni
- lubią karły, jednych podniecają spasione baby, drudzy wolą anorektyczki, jeszcze inni chcieliby żeby jakaś laska zesrała się im na twarz, mogą być jakieś 140cm jak i 195 cm, blondynki, brunetki, łyse, stare, młode, lubiące dominację, albo udający małpę w łóżku

kobiety
- #!$%@? #!$%@? 190cm i ryj 9,5/10 albo nie idę z tobą do łóżka

kobiety = nudziarze

  • Odpowiedz
@Bellie: W sumie wszystko jedno jak wyglądasz ale do pewnego stopnia i nie ma tu co idealizować i być poprawny bo żaden zdrowy psychicznie facet czy kobieta nie zwiążę się z kimś o takim stopniu niepełnosprawności. Koleś ma ewidentnie odchyły jeśli podnieca go seksualnie ta kobieta ale w sumie każdy ma mniejsze lub większe więc niech sobie żyją długo i szczęśliwie.
  • Odpowiedz
Kiedyś oglądałam jakiegoś vloga tej całej Bogusi, pokazuje swojego faceta a w tle na komputerze widać jakaś stronkę typu roksa? I to przy niej bez skrępowania, wiec nie nazwałabym tego pełnoprawnym związkiem
  • Odpowiedz
@Will_Donner: nie wiem, czemu w takim tonie się o nim wypowiadasz. Jak o jakimś psycholu albo ciężko zaburzonym człowieku. Znam parę par, gdzie facet jeździ na wózku, a kobieta jest pełnosprawna. Co prawda ci faceci są samodzielni i funkcjonują jak reszta społeczeństwa - chodzą do pracy itd, ale takie osądy jak twój są bardzo nie w porządku. Może rzeczywiście ma taki fetysz. A co jeśli komuś podobają się jedynie brunetki? Tez
  • Odpowiedz
@JulienSorel: Przecież napisałem, że nie mam z tym problemu bo nie robi jej przecież krzywdy ale wiem też, że facet ma dosyć duże odchyły bo kobieta jak zauważyłeś nie tylko nie jest w stanie chodzić a moim zdaniem nawet wzięcie partnerki, która tylko i wyłącznie ma niesprawne nogi byłoby trudne i to z bardzo prostego powodu, wszyscy ludzie chcą mieć partnerów, którzy są zdrowi fizycznie to już kwestia biologii i zdrowego
  • Odpowiedz
Jesteście okropni ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oceniacie tylko przez pryzmat choroby, na którą nie miała wpływu. Co was obchodzi jak oni się bzykają? Na każdą parę patrzycie myśląc o tym, jak uprawia seks?
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: To się zastanów, chciała byś mieć partnera z zespołem downa? Stwardnieniem rozsianym? Dystrofią mieśniową? Chciałabyś żeby była ogromna szansa żeby twoje dzieci miały którąś z tych chorób? Wiadomo miłość nie wybiera ale ja nie szukałbym partnerki w kobiecie z łamliwością kości i oczywiście, że oceniam przez pryzmat choroby bo jakbym mógł tego nie zauważać przecież to niemożliwe.
  • Odpowiedz