Wpis z mikrobloga

co rozumiesz pod pojęciem shitcoina ? :)


@zielonylisc5: wszystko co nie jest kopią kryptowaluty, która powinna być zdecentralizowana i przede wszystkim jeżeli świat ma ją zaadoptować jako pieniądz musi być niezwykle rzadka i jedyna w swoim rodzaju a jej podaż musi być limitowana. Jest tylko jedna kryptowaluta oryginalna a jest nią bitcoin.

Tutaj kolejny naganiacz
@pawlo74 czyli jednak fanatyk. :P
Bez obrazy, ale jeśli twierdzisz, że z prawie 2000 projektów tylko jeden jest słuszny to jestes po prostu debilem. To tak jakby nie wierzyć w kosmitów. BTC króluje w płatnościach, ale napewno powstaną kryptosy które poszerzą branżę.

Swoją drogą, #!$%@? marzę żeby kiedyś pójść do sklepu i kupić bułki za Bitcoina.
i nie chce obrażać twoich uczuć religijnych ale wydaje mi sie że krypto nigdy nie będą prawdziwym środkiem płatności.


@zielonylisc5: uczucia? Ja nie mam żadnych uczuć. Bitcoin najpierw stanie się narzędziem do przechowywania wartości, jego cena będzie musiała ciągle rosnąć aby wszyscy chcieli go kupić a dopiero jak wszyscy (większość ludzi) będzie go miała dopiero wtedy można wymagać aby stał się środkiem płatności. Do tego jeszcze daleka droga. Nie ma głupich
@pawlo74 bańki będą cały czas. Cena urośnie do 100 000 i kiedyś tam znowu pójdzie pompa na milion, zobaczysz. Ale to nie oznacza, że BTC bedzie środkiem płatności. Podstawy ekonomii nie szkodzą, żeby Bitcoin zastąpił fiata musiałby być STABILNY. Market musiałby wynieść kilkaset/tysięcy razy tego co mamy teraz, żeby cena się ustatkowała i żeby nie było można na nim robić takich wałów jak teraz.
Co do przechowywania wartości, najlepiej hajs przechowali ci,
@zielonylisc5: masz spaczone pojęcie o ekonomii, zresztą to nie Twoja wina tylko systemu, w którym żyjemy. W szkołach nie uczą tego czego nie chcą abyś wiedział. Nic nie szkodzi bitcoin już powolutku to zmienia. Coraz więcej ludzi zaczyna studiować austriacką szkołę ekonomii. Kropla drąży skałę. To Ty przyszedłeś do bitcoina a nie bitcoin do Ciebie. Nikt nie każe Ci kupować bitcoina, trzymaj się od niego z daleka. Kupuj shitcoiny a ja
@ktostam112: to prawo spowoduje, że cena bitcoina będzie rosła ponieważ będzie go coraz mniej w obiegu. Ludzie uważają, że jest to lepszy pieniądz, więc będą go gromadzić czyli tak jak wcześniej napisałem ludzie zamienią swój majątek na bitcoina. Wtedy dopiero zostanie spełniony pierwszy warunek, wszyscy muszą mieć bitcoina aby stał się on środkiem płatniczym.