Wpis z mikrobloga

#studbaza #geografia #awf #sport #zycie
Hej wielu z was pyta mnie przez pw czy tutaj co sprawiło, że zdecydowałem się w roku akademickim 18/19 rozpocząć studia na kierunku geografii.

Jak część z was wie studiuję aktualnie na kierunku humanistyczno-społecznym i choć kierunek ciekawy, jak to często w przypadku takich kierunków bywa - perspektywy zawodowe nie powalają.

Jako iż w najbliższym roku zajęć mam mieć naprawdę mało postanowiłem rozpocząć drugi kierunek studiów i studiować dwa jednocześnie.

Mój wybór padł na AWF - kierunek sportowy, ale nie WF.

Testy sprawnościowe przeszedłem pozytywnie, zakwalifikowałem się i zacząłem obwieszczać światu, że idę na AWF.

Wtem jedna koleżanka (mirabelka pozdrawiam, kto wie ten wie) zadała mi jedno strasznie ważne pytanie "Co da ci ten kierunek?".

I gdy leżałem wieczorem w łóżeczku sam zadałem sobie to pytanie. No i faktycznie - kierunek ciekawy, taki "życiowy" mocno powiązany z moimi zainteresowaniami, no ale jednak co mi da? wuefistą po nim nie zostanę bo to nie WF, na wszystkie uprawnienia typu: trener personalny/motoryczny/aqua-aerobik nie muszę specjalnie studiować 3/5 lat a wystarczy mi jakiś kilkumiesięczny zaoczny kurs.

No i stwierdziłem, że skoro iść na te studia to może na coś co faktycznie da mi uprawnienia, które nie uzyskałbym niczym innym?

Zadałem sobie pytanie "Ralesku, co ty chciałbym w życiu robić?"

I stwierdziłem, że bardzo chętnie zostałbym nauczycielem geografii. Bardzo lubiłem w szkole ten przedmiot, jeszcze często na obozy dla młodzieży jako wychowawca, uważam się nieskromnie za dobrego pedagoga, po prostu czułbym się dobrze w tym zawodzie.

No i jako, że jeszcze był otwarty 2 nabór zapisałem się i jestem! rozpoczynamy nową przygodę! ()
rales - #studbaza #geografia #awf #sport #zycie 
Hej wielu z was pyta mnie przez pw ...

źródło: comment_SV05KjNrIr8WpEDYClewZGwEVrivGxYB.jpg

Pobierz
  • 6