Wpis z mikrobloga

@Cybher1: mogę mówić głównie za siebie, ale tak. Mam oczywiście preferencje dotyczące tego, jakie mi się podobają najbardziej, ale i tak najczęściej na nie zwracam uwagę.
@Ruzanka: nawet nie zdajesz sobie sprawy ile różowych odrzucają faceta tylko ze względu na wzrost i ja akurat nie mam żadnego fetyszu wzrostu, miałem dziewczyny wyższe od siebie. Na wszelakich portalach randkowych jakieś 70% dziewczyn odrzuca Cię, bo jesteś niski. Zresztą nawet gadając z różowymi, to się przyznają, że szukają wysokich. Odrzucanie grubych dziewczyn już nie jest takie złe, bo gruba zawsze może schudnąć.

To nie jest moja fanaberia, zresztą spytaj
@magnificent_mind: A co mi po ładnych piersiach na brzydkiej dziewczynie? Analogicznie z facetami.
W każdym razie jest to coś co z reguły kobiety lubią. Sam osobiście nie łapię tego fenomenu.
Pewnie tak jak i facet lubi czasem jakiś wzorek w miejscu intymnym kobiety a większość lasek kwiczy, że nie będzie cudować i depiluje się na zero.
Widzicie mirki, żadna różowa nie napisała o tej wyrazistej linii szczęki. Wiecie co jest seksowne? Pęga w kieszeni i nie zadawanie zbyt dużej ilości pytań. Wystarczy czytać w myślach i robić to co trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)