Wpis z mikrobloga

Po 24h jazdy w końcu udało mi się opanować sprzęgło i jego działanie xD W sensie nie gaśnie mi już na światłach ani na skrzyżowaniu XDDD Chociaż nadal nie rozumiem dlaczego w Polsce tak mało osób jeździ na automacie, w Ameryce już tylko takie robią ¯\_(ツ)_/¯ Jak zawsze cały świat poszedł do przodu tylko Polacy uważają za jakiś niebotyczny wstyd jeździć na automacie albo - o zgrozo - mieć prawo jazdy tylko na automat. Dlaczego? :/
#prawojazdy
  • 46
@Misiomin: Widzisz ja jeżdżę automatem i manualem. Niedawno pozbyłem się manuala który miał praktycznie taką samą moc i moment obrotowy jak obecny automat i po prostu widzę wady i zalety jednego i drugiego.
@plawio: Do jazdy na codzień z punktu A do B oczywiście automat po co się męczyć w korkach. Ale w samochodach weekendowych, do zabawy tylko manual ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@plawio
Raz jechałem automatem. To było jakieś 20 lat temu, a samochód to Nissan Sunny, który już wtedy był pełnoletni. To był #!$%@? dramat :).

Oczywiście, jestem świadomy, że współczesny sprawny pojazd będzie się zachowywał trochę inaczej :)