Wpis z mikrobloga

Ej, ludzie, orientuje się ktoś ile może kosztować dobry adwokat, który pomoże mi wytoczyć proces cywilny? Chcę pozwać Tucznika i będę się domagał zadośćuczynienia! ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Otóż sprawa dotyczy mojej 4-letniej siostrzenicy. Dziewczynka gdy ogląda kreskówki w telewizji bądź na YT jest nimi całkowicie pochłonięta, dlatego byłem przekonany, że mogę ją spuścić z oka na minutkę i wyjść do kuchni zrobić sobie herbatę. Niestety jak wróciłem miała włączonego strima Daniela Magicala. Oniemiałem. Dziecko było przerażone tym, co zobaczyło. Awantury, przemoc, wulgarny język. Nigdy nie była świadkiem takich zachowań, dlatego chyba przez godzinę musiałem ją uspokajać. W takim szoku była.

Okazało się, że na strima weszła przez powiązane, ponieważ myślała, że DanielMagical to jakaś kreskówka. Daniel Zwierzyński nigdy na swoich strimach nie włącza ograniczeń wiekowych, a ponadto jak YT włączy je automatycznie, celowo resetuje strima, aby się ich pozbyć.

Jestem wściekły, że @daniel-zwierzynski naraził moją siostrzenicę na demoralizację ( ͠° °)

Jak myślicie, jest szansa wygrać taką sprawę i dojechać Knura? Jeśli tak, to jakie pieniądze są do ugrania?

#danielmagical #patostreamy #prawo #pytanie
P.....o - Ej, ludzie, orientuje się ktoś ile może kosztować dobry adwokat, który pomo...

źródło: comment_ao6e10CfxTT7Wa2WGKoi9UO2Po52qZil.jpg

Pobierz
  • 6