Wpis z mikrobloga

#kiciochopyta #przemyslenia #polska #logikarozowychpaskow

Czy moja dziewczyna przesadza? Wypiłem sobie jednego żywca na mase 70kg jakąś godzine przed jazda. Ona do mnie z wyrzutem że jak tak można. W moich rejonach to popularna praktyka, czasem sie zdarza że nawet po dwóch czasem trzeba gdzieś jechać (jakaś niestandardowa sytuacja).
PanKompromitacja - #kiciochopyta #przemyslenia #polska #logikarozowychpaskow

Czy moj...

źródło: comment_grI1sVC5QSK350AJoR12PrT7jkFHg8kK.jpg

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKompromitacja: Dla mnie prowadzenie po jakiejkolwiek ilości alkoholu to dno (może łyka piwka bym zdzierżyła, ale nie więcej) XDDD nigdy nie wiesz w sumie jak się poczujesz w trakcie jazdy, sama odpowiedzialność za to, że możesz zrobić komuś krzywdę mnie odrzuca. Dziewczyna nie przesadza XD
  • Odpowiedz
Patologia bo pije piwo godzinę przed wyjazdem xDDDD Równie dobrze patologią by było picie herbaty bo po obu tych napojach, po godzinie będzie się mieć równe 0 promili.

Patologię to wy wypisujecie w komentarzach gdzie zamiast odpowiedzieć na pytanie opa to #!$%@? i go obrażacie bez podania odpowiedzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@WydajnaJednostkaIndywidualna: Bo to debilizm. Głupi i niebezpieczny przepis. Koszt wymiany palników wynoszący 600 zł też odgrywa w tym rolę, ale drugorzędną. Światła mijania zostały zaprojektowane, by oświetlać drogę przed samochodem w nocy. To są światła oświetleniowe, a nie sygnalizacyjne.
  • Odpowiedz
  • 0
@WydajnaJednostkaIndywidualna: Tak jak codziennie #!$%@?ą się na zachodzie XD
Jazda na światłach w dzień nie poprawia bezpieczeństwa kierowców i bardzo negatywnie wpływa na bezpieczeństwo motocyklistów, rowerzystów i pieszych, utrudnia dostrzeżenie pojazdów uprzywilejowanych.
Jak wyjeżdżasz do Niemiec lub dalej, to musisz przeżywać jakiś dysonans poznawczy.
  • Odpowiedz
@Vanni:

bardzo negatywnie wpływa na bezpieczeństwo motocyklistów, rowerzystów i pieszych, utrudnia dostrzeżenie pojazdów uprzywilejowanych.


Dobra, uprawiasz taką mentalną gimnastykę, aby pokazać, że masz rację której nie masz, że dalsza dyskusja nie ma sensu.
  • Odpowiedz