Wpis z mikrobloga

@Ka4az: najlepszą opcją jak OP sprawdził by kilkakrotnie jak to w jego przypadku wygląda po wypiciu jedengo piwa i odczekaniu godziny.
Ale nie możesz pisać że łamie prawo bo tego nie wiesz, bardziej prawdopodobna jest sytuacja, że OP po godzinie wydmucha 0,0 niż to że wydmucha powyżej 0,2.
  • Odpowiedz
@PanKompromitacja: akurat godzinę po to masz największe stężenie alkoholu. Ważę więcej od Ciebie i po 0,5 piwa nie jeżdzę bo wiem, że mogę mieć powyżej 0,2 promila. A jak masz powyżej 0,2 promila to tracisz prawko na min 3 miesiące i możesz dostać grzywnę 5000 zł. Kto co lubi.
  • Odpowiedz
Matko, nazywanie gościa debilem bo jedzie godzinę po wypiciu 1 piwa. Jedno wielkie XD. W masie europejskich krajow zaraz po 1 piwie dozwolone jest jechanie no ale kolega jest idiota bo jedzie mając może jakieś 0,1 alkoholu XD. Nie chcę Was martwić ale człowiek który nie śpi od 16 godzin stwarza dużo większe zagrożenie. Aha i tylko w kwestii technicznej, nie uwam że to super, ale nazywanie kogoś debilem i życzenia mu
  • Odpowiedz
@PanKompromitacja jestes patolog i debil a dziewczyna najlepiej zrobi jak cie zostawi.

@Geraltzkiwi: typowy kwik "polaków-robaków" #pdk
Owszem, OP jednym piwem może przekroczyć ustawowe 0.2‰ powyżej, którego zaczynają się problemy. Jednak w normalnym kraju limity są wyższe, a wypadków jest mniej.
To dopiero patologia, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anonimowy_uzytkownik jak kumpel wpadnie można powiedzieć nie dzięki, za niedługo muszę wsiąść za kółko, jak się grzebie ze znajomym przy aucie to tez nie jest powód, jeżeli człowiek nie może sobie odmówić alkoholu to niestety albo zaczyna napędzac karuzele albo już w niej jest. Byłam kiedyś z alkoholikiem i też wolał pompki robić niż nie pić dzień wcześniej... Alkoholizm to jedna z tych chorób w które ludzie nie wierzą że dotyczy
  • Odpowiedz