Wpis z mikrobloga

Imo średni, ale może zbyt dużo oczekuje


@3Jet: podzielam zdanie, tym bardziej po klimacie jaki stworzyli podczas IW. W komentarzach można znaleźć porównania do zwykłego spotu TV zamiast trailera z prawdziwego zdarzenia i w sumie mają trochę racji. Jak dla mnie ani muzyka ani ujęcia nie tworzą takiego hypu na jaki zasługuje postać mająca ogromne znaczenie w pokonaniu Thanosa, smutam trochę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie zmienia
  • Odpowiedz
@3Jet: Szału na razie ni ma. Momentami gra jak ziemniak. Za to Fury z okiem jakoś od razu daje klimat Tarantino (scena w samochodzie). Na szczęście to dopiero pierwszy. Zobaczymy czy Marvel radzi sobie lepiej z heroinami niż DC.
  • Odpowiedz
@3Jet: fakt, nie zachwyca tak jak trailer IW. Ale wydaje mi się że następny trailer będzie mocniejszy i trochę więcej ujawni (ponoć sam film ma zrobić małą rewolucję w MCU)
  • Odpowiedz
@3Jet: Jak na pierwszy zwiastun jest ok, szczególnie napawają optymizmem sceny z #!$%@? się w kosmosie. Na to czekam z niecierpliwością, bo wygląda to już na tych krótkich urywkach obiecująco.
  • Odpowiedz
@sylwuniu: Ta staruszka to jeden z tych zielonych gostków co z morza wychodzą. Może ta rewolucja to będzie wydarzenie kierujące na Secret Wars w dalszych fazach MCU (po pokonaniu Thanosa)? Swoją drogą to ciekawe jak przedstawią Ronana w tym filmie. Bo w komiksach jego postać jest bardziej interesująca.
  • Odpowiedz
@Czekoladowykroliczek: imo pojawienie się dużej ilości Skrulli w tej cześci jest jak dla mnie potwierdzeniem tego, że kolejnym etapem MCU jest Secret Invasion. Fajnie będzie gdy się okaże, że postacie typu Black Widow czy Falcon od początku grali na niekorzyść ludzi.
  • Odpowiedz