Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój związek zaczyna być jakąś farsą. Nie jestem tak dobry jak jej ojciec albo coś...

Generalnie dzień w dzień awantura. Wyzywa mnie od idiotów, nieudaczników, łajz, ciot i różnych takich. Ja od pewnego czasu też nie pozostaję dłużny ale zasadniczo nie jestem kłótliwym człowiekiem i mało co mnie wkurza a ją? WSZYSTKO.

Wracam wcześniej z pracy - zawsze robię obiad i zawsze jak przyjeżdża to dostaję zjeby. A że okna nie otworzyłem, a że czegoś tam nie położyłem, przełożyłem, zamknąłem czy otworzyłem. No PIERDOŁY. I nie cieszy się obiadem, tylko je #!$%@? i naburmuszona. No i generalnie WSZYSTKO jej przeszkadza. Awantury są o właśnie takie pierdoły jak nie uchylone okno po prysznicu - przez całe życie nie miałem w łazience okna i nie mam nawyku, by po kąpieli je otwierać. Zdarzy się zapomnieć ale staram się pamiętać. Tak samo w kuchni. Nie dość, że gotuję to jeszcze myję gary ale i tak zawsze będzie, że są krople wody na podłodze, że "zalałem kuchnię i ona w to wdepła". No zasadniczo problemy pierwszego świata.

Tego jest więcej. Np. kocia kuweta. Mieliśmy sprzątać na zmianę, co drugi raz. Nie ma problemu - sprzątam. Wczoraj ona sprzątała, w akompaniamencie udawanych odruchów wymiotnych zrobiła co trzeba ale jeszcze trzeba było worek ze starą zawartością wynieść do śmietnika na dworze - jakieś 50m. I ona do mnie "idź to wyrzuć", ja stwierdziłem, że jak ja sprzątam to ja wyrzucam, więc niech idzie wyrzucić ... ona na to "Ale to TAKIE CIĘŻKIE"... jak tam 1kg był to już dużo. Nie ustąpiłem - poszła wyrzucić z fochem na twarzy i wielkim wyrzutem.

Wieczorem nastało apogeum. Dzień wcześniej #!$%@?ł nam się korek od prysznica - ten taki wciskany nogą. Korki muszą być pozamykane bo jej "smierdzi szambem". No i pech chciał, że się zaciął. To go cisnąłem nogą, mówie - odskoczy. Nie odskoczył. Połamał się i wpadł do syfonu. Zabrałem się za robotę, by to odkręcić i wyjąć a dziurę zaślepić zwykłym, gumowym korkiem. W akompaniamencie jej wyzwisk oczywiście. Nie wytrzymałem, po 5 min. przestałem robić i powiedziałem, że nie tknę dopóki się nie uspokoi. I wyszedłem. Poszła za mną i krzyczała, krzyczała, wyzywała od łajz i #!$%@?, które nic nie potrafią. Olałem. Poszła naprawiać za mnie. Nie udało jej się. Przyszła i stwierdziła, że nie umie i dzwoni po ojca. Zaśmiałem się i powiedziałem, żeby dzwoniła (a była 23 więc jej ojciec spał). Poszła gdzieś. Ja odkręcając ten zasrany syfon zniszczyłem cały trzon korka, bo to plastikowe gówno było. No ale spoko, wiedziałem o co biega. Wczoraj pojechałem do sklepu i kupiłem nowy syfon. Wróciłem do domu - 3 minuty pracy, prysznic jak nowy. Spokój był do wieczora. Nie zakładałem obudowy, by kontrolować czy nie cieknie. Poszła pod prysznic i nic nie ciekło, więc założyłem obudowę. Poszedłem się myć jak by nigdy nic, oczywiście zapomniałem uchylić okna i wpadła w szał - najpierw o okno a później o kałużę na podłodze. Znów się nasłuchałem jaki to nieudaczny jestem i jak bardzo nie potrafię niczego i że "dzwonię po tatę, bo ty nic nie potrafisz". Otworzyłem obudowę a tam gdzie wymieniałem elementy - suchutko. Skrzywiła się tylko ale potem zaczęła cisnąć, że i tak nic nie potrafię.

Tego było za wiele. Poszedłem spać do innego pokoju. I tak już chyba zostanie, póki nie znajdę sobie jakiegoś lokum.

Nie jestem w stanie rywalizować technicznie z jej ojcem ale nie jestem nieudacznikiem. On jest ode mnie 1000x lepszy i szybszy, bo robił to wszystko setki razy, bo sprawy techniczne to jego praca i pasja. Ja jestem normalnym facetem - obsłużę wszystko w domu, naprawię samochód i zrobię serwis typu oleje, płyny, tarcze, klocki i inne tego typu sprawy, do których nie potrzeba wyjmować silnika ani używać jakiś narzędzi, których po prostu nie mam. No generalnie wszystko ogarniam ale nie - to i tak za mało. TATA LEPSZY. (pominę fakt, że jego też wyzywa przy byle okazji i to srogo. choć na idiotę i debila się jeszcze nie odważyła ale "upośledzony" to on też jest).

Także ja się czuję jak człowiek orkiestra - obiad ugotuje, pozmywam, umyję okna i podłogi a przy okazji wykonam wszystkie drobne naprawy domowe i jeszcze znajdę czas na jakiś mały trening czy coś. Ale co z tego, jak wciąż jestem upośledzonym idiotom? Oczywiście ten wzorzec kobiety, która wyzywa od różnych to wzorzec z domu - moja teściowa wyzywa teścia tak samo, jak tylko ten przekroczy próg domu.

Nie chcę wszystkiego przekreślać ale idzie to w złą stronę, nie mogę akceptować wyzwisk pod swoim adresem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 181
@Pancerwafel:
Na razie ja widzę tylko potencjalnego białego rycerza który nawet nie umie czytać ze zrozumieniem.

obiad ugotuje, pozmywam, umyję okna i podłogi a przy okazji wykonam wszystkie drobne naprawy domowe i jeszcze znajdę czas na jakiś mały trening czy coś....

A jakby ogarniał pół domu to do czego ma wtedy prawo? A jakby tylko zmywał naczynia to ma prawo do czegokolwiek? I - co najważniejsze - kim ty jesteś żeby
@AnonimoweMirkoWyznania: To musi być bait. To jest #!$%@? nierealne żeby wytrzymać z taką babą dłużej niż 3 dni.
W ogóle ty nie wiedziałeś z kim się masz zamiar spotykać ?

Ja pierwsze obrażanie w ten sposób bym puścił mimo uszu, ale za drugim razem bym się po prostu zwinął i kazał jej #!$%@?ć i dzwonić do taty... a przy okazji kazał bym jej zamknąć ten niewyparzony ryj.... - #!$%@? to musi
@AnonimoweMirkoWyznania: Trudne polaczenie paru cech/okolicznosci u partnerki. 1. Pedant 2. Apodyktyczna 3. Agresywna 4. Zle wzorce.

Jesli Ci na niej zalezy to mozecie wspolnie zawalczyc. Powiedz jak to wyglada z Twojej perspektywy i jak sie nie zmieni to odejdziesz. I moze sie uda.
To jak trzeba w takiej sytuacji postępować? Przy pierwszej próbie jakiegos niemiłego zachowania zdecydowany sprzeciw i zrobić awanturę i potem sie nie odzywać z dzień lub dwa czy jak? Jaki jest najlepszy sposób?


@dnasstorm: Po prostu nigdy nie dajesz sobie wejsc na glowe. Teraz sytuacja jest raczej juz nie do okrecenia. Kobieta nie robi inby z dnia na dzien tylko wprowadza swoja polityke dzien po dniu sprawdzajac na jak duzo moze
@AnonimoweMirkoWyznania: az się prosi o znizenie do jej poziomu i powiedzenie czegoś w stylu
'skoro Tatuś jest we wszystkim lepszy to idź mieszkać do niego'

Nie wiem czy próbuje w Tobie obudzić jakieś pokłady zawstydzenia ale i tak po rozstaniu przygotuj się na bycie obsmarowanym z góry do dołu w gronie wspólnych znajomych i być może rodziny.

Taki typ.

Nie uciekaj tylko każ jej zmiatać ze swojego życia.

Tylko kotu współczuję
@AnonimoweMikroWyznania
Także ja się czuję jak człowiek orkiestra - obiad ugotuje, pozmywam, umyję okna i podłogi a przy okazji wykonam wszystkie drobne naprawy domowe i jeszcze znajdę czas na jakiś mały trening czy coś. Ale co z tego, jak wciąż jestem upośledzonym idiotom? Oczywiście ten wzorzec kobiety, która wyzywa od różnych to wzorzec z domu - moja teściowa wyzywa teścia tak samo, jak tylko ten przekroczy próg domu.

Nie chcę wszystkiego przekreślać
@ediz4: co ty w ogóle wymyślasz XD
Ogarniasz może różnicę między "rozumiem, że ktoś tak zrobił" a "zrobił tak bo miał do tego prawo"? Dobra, daj sobie już spokój, nie będę się z tobą szarpał.
byłam tam: Jestem jak Twoja kobieta.
Byłam tam i byłam u boku takiego mężczyzny.
Trochę mi zajęło uświadomienie sobie, dlaczego byłam taką zołzą dla mojego byłego. Potrafiłam mu nawtykać tak jak opisujesz to Ty, potrafiłam zgnoić do zera i wręcz dawało mi to satysfakcję.
Wszystko wynikało z tego, że mój były był dla mnie ogromnym rozczarowaniem. Ciągle obiecywał zmiany, to że za siebie się weźmie, a ja miałam tylko poczucie straty
@AnonimoweMirkoWyznania:
Możliwe wyjaśnienie:

1. Ona cie nie chce i uważa że jesteś poniżej jej poziomu
2. Ona w jakiejś części swojej podświadomości wie że nie znajdzie już kogoś lepszego,
bo pewnie ma te solidne >25 lat, a jej jedyną zaletą było ładne ciało.
Czyli nawet jeżeli by chciała, nie jest w stanie tego zmienić.

Efekt: rodzi się wybuchowy combo, ciągła pogarda wymieszana z nienawiścią.

Daj znać czy moja diagnoza może być
Niech zgadnę. Nie bijesz baby i teraz wychodzi. Pamiętaj zawsze bić babę.

A tak na serio to taki typ człowieka niestety. Przyznam szczerze że jestem podobny ale próbuje się hamować. Najlepiej ją zostaw i się nie męczcie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem tak może raz czy dwa że żona już długo po ślubie próbowała mnie "ustawić". W takim przypadku najlepiej przerwać jest to co się robi, wziąć portfel, telefon, kluczyki i wyjść. Bez słowa. Iść do kina, na piwo z kumplem lub pojeździć sobie samochodem nocą. Przespać noc osobno i następnego dnia spytać się czy już skończyła. Jak po 12 godzinach nie spuści z tonu to znaczy ze czas zbierać zabawki.
Kivix: Jeśli nie jestescie w zwiazku malzenskim to radze nie psuc sobie nerwow i zrobic co trzeba natomiast jesli jestescie to zrob wssystko zeby naprawic ten zwiazek. Duzo rozmawiaj i gdy jest spokojnie i dobrze uswiadamiaj jej to ze nie moze tak dalej bio zniszczy wszystko niedlugo. Moze ma problemy ze soba i potzrebuje wizyty u psychologa zapytaj czy z nia wszystko ok itd. Walcz o wasza normalnosc.. powodzenia! Pozdro

Zaakceptował:
@AnonimoweMirkoWyznania: Teraz nie sciemniam. Moj najlepszy kumpel mial to samo. W dniu ich slubu, na ktorym bylem swiadkiem, powiedzialem mu, aby sie jeszcze zastanowil. Widzialem jak sie skrzywil. Oczywiscie nie wycofal sie. Ich malzenstwo trwalo ze 3 lata i bylo nieustajacym pasmem nieszczesc. Im bardziej ulegal, ona mocniej wbijala go w ziemie. Kiedy probowal sie postawic od czasu do czasu, bylo jeszcze gorzej. Dostawala jakichs atakow szalu. #!$%@? wie jak to
ŁadnyŁobuz: @AnonimoweMirkoWyznania: byłam w podobnym związku, tylko że ja byłam tą "złą" ciągle pretensje, że źle coś odstawiam, za mało zarabiałam i nie pomagam mu po pracy z firmą, wolałam robić coś innego niż były sobie uroil, słyszałam teksty, że jego mama miała 4 dzieci pracowała i zawsze był obiad a u mnie nie ma codziennie, albo nie taki. Nie raz usłyszałam, że nie spełniam jego oczekiwań. Szkoda życia, teraz