Wpis z mikrobloga

Dziś wam pokaże wcześniejszy projekty mojego taty. Zainteresowanie ostatnim projektem przeszło nasze naśmiejszle oczekiwania! Ponad 4400 plusów!

Odpowiadając na pytania. Wszystko było mniej więcej ustalone przed projektem. Cena na pewno :)

Teraz zwykła wiata na śmietnik i węgiel.

Wołam @jednopostowiec: bo chciał

#remontujzwykopem #budujzwykopem #stolarstwo #tatastolarz
Pobierz mateusz-skrzyniecki1 - Dziś wam pokaże wcześniejszy projekty mojego taty. Zainteresow...
źródło: comment_kgU9LTbWD34wD4I40pBXFaN7fFiNevWI.jpg
  • 118
@senseiharanaoko: I udało Ci się w pełni ocenić otoczenie na podstawie tego zdjęcia? Do płotu pasuje, a nie mamy pojęcia jak wygląda większość domu, brama, czy wejście. Do tego mówienie o "ociekaniu" wydaje się jednak przesadne. Przenośnia to chyba też średnie słowo - określiłeś "styl", który jak sam zresztą przyznajesz jest reprezentowany przez cyganów (oczywiście nie tylko). Myślę, że i za pierwszym razem dobrze zrozumiałem.

pomalowane na szaro


@RatKing: Pisałem
Polacy maja smieciowy gust i widac, ze w mlodych rosnie ten sam gen.


@RatKing: Z Twoich wypowiedzi wynika raczej, że problemem dla Ciebie jest to, że mają swój własny gust, a nie zawsze chcą robić kopiuj-wklej z tego, co buduje się na Zachodzie. Tyle, że w architekturze raczej nie o to chodzi, żeby cały świat, niezależnie od miejsca i tradycji wyglądał tak samo.

Dom sam w sobie - proszę bardzo. Na
@mateusz-skrzyniecki1: 3 miesiące skrobania po weekendach, czy normalnej pracy? Twój tato traktuje to jako główną formę zarobku czy hobby z którego czerpie finansowe korzyści?

@RatKing: To trochę jak sprzedawanie śmieciowego jedzenia. Wiadomo, że jest niezdrowe, ale jeśli jest klient i są z tego pieniądze, to w czym problem? Ogółem, to chyba najłatwiej zarabiać na czyimś lenistwie. Jak ktoś ma pieniądze, to może nawet i przepłacić, byle ułatwiło mu życie, pomimo,
@RatKing: Myślę, że to jest inicjatywa obustronna. Ojciec ma umiejętności, klient to dostrzega, a nie trudno w rozmowie rzucić "a bo nie mam gdzie narzędzi trzymać, może byś mi coś zrobił?" lub "a bo nie mam gdzie narzędzi trzymać - mogę Ci coś skrobnąć" i samo leci.
@mateusz-skrzyniecki1: trzeba docenić pracę bo zrobione naprawdę na tip top. Wykonanie pierwsza klasa

ALE
to też jak u przedmówców - zupełnie nie mój styl. O ile robota odwalona na najwyższym poziomie tak niestety dla mnie wygląda to jak stacja drogi krzyżowej na terenie bazyliki w moim mieście.
Osobiście nie podoba mi się takie coś, jednak patrząc na styl budowania większości Polaków (domy a'la pałacyki, kolumny, dachy z milionem załamań) to tata
Pobierz n.....a - @mateusz-skrzyniecki1: trzeba docenić pracę bo zrobione naprawdę na tip top...
źródło: comment_3X2BdiP1IB0gQczxSJ1zk3bztjF0FXZu.jpg
Twoj tata to idealny janus

to jest #!$%@? rokoko

To jest styl, a nie to gowno, ktore wrzuca op, to jest #!$%@? cyganski barok w najgorszym guscie.

Prosci ludzie tak podkreslaja swoja wyzszosc i bigactwo, #!$%@? dom dla smieci.

Jebnij sie w leb.


@RatKing: ale na #!$%@? plujesz jadem typie i obrażasz w zasadzie czyjegoś ojca i ciężką pracę. Mi stylowo też się ta budka wybitnie nie podoba, ale ktoś poświęcił