Wpis z mikrobloga

Dziś wam pokaże wcześniejszy projekty mojego taty. Zainteresowanie ostatnim projektem przeszło nasze naśmiejszle oczekiwania! Ponad 4400 plusów!

Odpowiadając na pytania. Wszystko było mniej więcej ustalone przed projektem. Cena na pewno :)

Teraz zwykła wiata na śmietnik i węgiel.

Wołam @jednopostowiec: bo chciał

#remontujzwykopem #budujzwykopem #stolarstwo #tatastolarz
Pobierz mateusz-skrzyniecki1 - Dziś wam pokaże wcześniejszy projekty mojego taty. Zainteresow...
źródło: comment_kgU9LTbWD34wD4I40pBXFaN7fFiNevWI.jpg
  • 118
Wiem, ze jest brzydki dla typowego polaczka malpy nosacza, za malo rokoko, kolumn, taki za zachodni, za nowoczesny, za prosty i zgrabny.


@RatKing: nie głąbie xD po prostu wrzuciłeś #!$%@? dom
@mateusz-skrzyniecki1: wiem jaki jest koniec historii: aaa mirki zapomniałem dodać, że mój tata ma na imię Wasyl i jest królem cyganów. Mieszkamy w pałacu i lubujemy się panocku w takiej architekturze! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Świeruję, piękny domek na śmieci :)
@Jan_K: to glupki sa. przeciez to styl typowy szlachecki xD taka szlachta golota, ostatni zajazd na litwie, pan tadeusz. jeszcze sobie szabli w domu nawieszaja i obrazow przodkow XD oczywiscie ze kompleksy no ale tradycja dla polaka jest kosciolem, nawet jesli tylko byl chlopem to chce zyc jak szlachcic XD

zydzi tez sobie budowali takie palace, "fabrykanci" a chcieli zyc jak szlachta.

widocznie to jacys cyganie skoro im sie to z