Wpis z mikrobloga

Dzisiaj poszedł deadlift with bands, 315kg (235kg+80kg bands), poszło łatwiej niż myślałem... #strongaf

Lockout trochę wątpliwy, ale nie ważne, pierwszy raz robiłem to ćwiczenie, i zmieniłem tez trochę ustawianie pozycji startowej (najpierw łapię sztangę potem się ustawiam, łatwiej mi tak złapać oddech i napiąć brzuch) do tego wprowadziłem gumy przy robieniu 1rep maxa a to jest dla mnie nowość. Podobno wynik w takim ustawieniu jest bardzo bliski wynikowi w normalnym ciągu, nie wiem jeszcze nie sprawdzałem na sobie ale wszystkie znaki wskazują że w ciągu została przekroczona granica 300kg, zobaczymy :)

Też staram się trochę na spokojniej podchodzić do 1rep maxów w każdy poniedziałek i środę, po prostu nie nakręcać się nadmiernie jak to miałem w zwyczaju, a więcej sił włożyć w asysty, co też powinno pozytywnie wpłynąć na regeneracje i ograniczyć przesadne tyranie CUN.

Do tego ostatnio też nieźle, zauważalnie napuchłem :D A wszystko za sprawą liczenia kcal i pilnować aby ładować odpowiednie ilości węgli oraz ogólnie kalorii. W łapie już siedzi ponad 56cm. Teraz zamierzam zamieszać także jesli chodzi o odżywianie pre-workout oraz szczególnie intra-workout oprócz węgli zamierzam wrzucić ponad 30g EAA, zobaczymy jak się to sprawdzi.

Ogólnie wszystko idzie świetnie, z tygodnia na tydzień siła rośnie właściwie we wszystkim :)

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Dzisiaj poszedł deadlift with bands, 315kg (235kg+80kg bands), poszło ł...
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@IntruderXXL wodyn to zalecal juz lata temu. Dla naturala eaa warto, przy ciezkich sesjach powinienes odczuc roznice. Dla nie-naturala warto gdy wchodzi insa z gh. Mozna znalezc tez przepisy na shake wlasnie z w.w. aminokwasami krearyna i jeszcze jakimis badziewiami (tauryna itp).
  • Odpowiedz
gw i mk spozywane ?


@denigger: Nie mam nikogo kto by mi sponsorował takie specyfiki ( ͡ ͜ʖ ͡)

wodyn to zalecal juz lata temu.


@bst: Hmm, ja tylko pamiętam że o BCAA mówił a nie o EAA, ale nie śledziłem go nigdy uważnie więc nie wiem. No właśnie ciekawe zrobię na sobie 1-2miesiące eksperymentu z tymi ~30 EAA intra-workout i zobaczymy czy
  • Odpowiedz
  • 2
@IntruderXXL true, podobno nieprzyswajaja sie te aminokwasy (u wiekszosci ludzi). Ale on je dalej pije i wyniki robi. Paru starych silaczy (sandow, gironda?) tez tak robilo. Moze kwestia wyksztalcenia odpowiednich enzymow.
  • Odpowiedz