Wpis z mikrobloga

Tuczniktv taki NATURAL hahahah. "MK677, GW-501516 możecie używać właściwie prozdrowotnie" - TucznikTV.

Tacy to są właśnie "naturale", a ostatnio robił filmik "Jak naturalnie wycisnąć 200kg", no to już naturalnie nie wyciśnie xD

Śmieszne ludziki...

Btw mój tag autorski PRAWDZIWEGO naturala ( ͡° ͜ʖ ͡°) który wycisnął 210kg bez żadnej pomocy sarmów, saa, czy jakiegokolwiek dopingu #strongaf

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
IntruderXXL - Tuczniktv taki NATURAL hahahah. "MK677, GW-501516 możecie używać właści...
  • 43
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: @PiccoloColo: On na filmiku mówi że zaraz sam będzie właśnie używał tych sarmów, i się nie ździwie jak zaraz pojawi się filmik że jednak on tego brać nie będzie bo coś tam.... ALE.... jak dobrze pamiętam to kiedyś sam mówił że nagrywa wiele filmików na dużo do przodu, więc obecnie już to i tak pewnie bierze :P

Jaja to są dla mnie kompletne.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Do tego walenie wódy pod żabką i wielce argumentuje przeciętne wyniki siłowe jakimiś dzikimi teoriami, ale ewidentnie go to boli. Ale jak powtórzy 10 razy, że K O T wisi mu 20 dychy to znaczy, że jest już autorytetem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Dokładnie, ale wiesz śmieszne jest to że nie zdziwiłbym się jak ilościowo ja wypijam więcej tygodniowo niż on :P I jakoś na alkohol nie zwalam winy. Po za tym, on ma dostęp do Seby, Wodyna, jak sam twierdzi wybitnych trenerów, a jakoś sam wyników zrobić nie może, no ale mędrkować o treningu to jest pierwszy.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Alkohol w małych ilościach poniekąd pomaga, a że jesteś dość duży to... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest najlepsze właśnie. Zauważyłem, że doczepia się pod wagonik Wagona, Seby, którzy bronią się wynikami i są dość skromni jak na ich warunki, a sam czepia się ostatnio Mosznego, bo Kot też tak zrobił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz