Wpis z mikrobloga

@Kali_Yuga: xddd wolny rynek jest zły dla was bo większość z was to ameby które tyrają po magazynach całe życie a w okresie wakacyjnym rwiecie u Niemca ogórki lub jabłka. Dlatego macie taki ból dupy. Trzeba się było uczyć albo biznes rozkręcić to byś nie płakał że wolny rynek to zło.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piotrlionel:

xddd wolny rynek jest zły dla was bo większość z was to ameby które tyrają po magazynach całe życie a w okresie wakacyjnym rwiecie u Niemca ogórki lub jabłka. Dlatego macie taki ból dupy. Trzeba się było uczyć albo biznes rozkręcić to byś nie płakał że wolny rynek to zło.

Typie akurat mnie się to tyczy w najmniejszym stopniu bo jestem na bardzo dobrych studiach, a w liceum byłem w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikka:

Szkoda tylko że wciągają w to normalnych ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°).


Kto cię wciąga? Nie chcesz iść to nie idź tylko oglądaj w tym czasie wypok w piwnicy ¯\_(ツ)_/¯
@Kali_Yuga: Wciągają, bo ludzie tam idą świętować niepodległość Polski, a środowiska narodowo debilno prawicowe, przedstawiają ich jako swój elektorat nacjonalistyczny. Zwykli manipulanci.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikka: bo ten marsz został stworzony przez ONR i MW. Wszystkie inne próby "świętowania niepodległości przez bUla, Kijowskiego, KOD zakończyły się totalnym fiaskiem.

Widocznie tylko środowiska "debilno prawicowe" są tak dobrze zorganizowane.
@Kali_Yuga: xdd problemy zwykłych ludzi. O HUI będzie drugi Morawiecki jak się patrzy. Zwykli ludzie chcieliby socjalistycznych rozwiązań iw postaci dodatków oraz minimalnej pensji stanowionej przez prawo na poziomie najlepiej 5k. Jak ktoś coś chce od życia to do tego dąży. Jak ktoś jest miernotą to właśnie potrzebuje takich ludzi jak Ty tj. zwalczających wolny rynek. W ich mniemaniu to najlepiej zabrać bogatym i rozdać. Btw może się pochwal jakie to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotrlionel:

może się pochwal jakie to studia jak są takie dobre ? Ja aktualnie robię magisterkę z zarządzania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapewniam cię że studiuję lepszy kierunek którego tu nie powiem mając na uwadze jak wystalkowano po czymś takim jednego typa na tym portalu.

Do magisterski mi jednak jeszcze daleko.

Zwykli ludzie chcieliby socjalistycznych rozwiązań iw postaci dodatków oraz minimalnej pensji stanowionej przez prawo na poziomie
@Kali_Yuga: xdddd jeśli ten kierunek jest na jednej uczelni w kraju to spoko xd. Pewnie jakaś socjologia albo syn w firmie mother & father company :)

Jeśli reszta nie daje rady to jak to mówią zycie. Albo jesteś #!$%@? albo walczysz o swoje. Bogactwo nie jest wpisane w konstytucję xd

Ponadto nie czuję potrzeby dzielić się z jakimiś Sebastianami i Karynami. Wolę ich oglądać na obecnych stanowiskach pracy xd. Jak nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piotrlionel:

xdddd jeśli ten kierunek jest na jednej uczelni w kraju to spoko xd. Pewnie jakaś socjologia albo syn w firmie mother & father company :)


Otóż nie mogę ci uchylić rąbka tajemnicy że to jedyny taki kierunek w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I zapewniam cię że nie ma on nic wspólnego z naukami humanistycznymi.

Jeśli reszta nie daje rady to jak to mówią zycie. Albo
@Kali_Yuga: akurat polaczkowi nie wynajme raczej mieszkania. Większość z rodaków to cebulactwo z mentalnością PRLu. No ale mniejsza, życie jednak uczy czego innego. Na swojej drodze spotkałem trochę osób i większość ktora osiągnęła coś poza wysraniem gowniaka bez zaplecza ekonomicznego w wieku 23 lat podziela moje zdanie. Ale to co Ty propagujesz to się nazywa Wenezuela+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)