Wpis z mikrobloga

@motaboy to ja się powtórze PISowska #!$%@?, skoro posty są usuwane. Mam nadzieję, że po następnych wyborach dla wszystkich PISowców i tych, którzy na nich głosują będzie wprowadzony obowiązek #!$%@? trawy a zakupy od poniedziałku do niedzieli będą mieli jedynie za zgodą urzędów skoro tak bardzo lubią być trzymani za mordy.
  • Odpowiedz
@motaboy to pogadaj z pracownikami. Dzięki pracy w niedzielę mieli dodatkowy dzień wolny w tygodniu. Dzięki temu mieli czas na załatwianie różnych spraw urzędowych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@motaboy: następne moze tak bo ludzie myślą zero iedynkowo ale idę o zakład ze kolejnych już nie wygra a gdyby obniżyli próg wyborczy to nie wiem czy byłaby chociaż 3 siłą. Inna sprawa, ze kiedyś studnia z której sa pokrywane bezsensowne obietnice zrobi sie pusta i biada nam jesli rząd dalej bedzie taki rozrzutny. Bo albo zwiększa podatki co poskutkuje zamknięciem resztek polskich przedsiębiorstw albo dodrukuje pieniędzy co bedzie rownalo
  • Odpowiedz
  • 7
@fenis
@Rekordnaklate110
@Amishia nawet nie próbujcie z tym dyskutować to jest idiota, któremu podoba się zakaz handlu w niedziele i zakaz sprzedaży alkoholu w centrum miast i ogólnie typ ma mentalność niewolnika. Jakiekolwiek argumenty do niego nie trafiają, jak przytaczałem mu jak problem z uzależnieniami był rozwiązywany w Szwajcarii i Portugalii to nawet nie próbował się z tym zapoznać bo nie trafia to do jego linii światopoglądowej więc olejcie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motaboy: to ciebie należy wychowywać choć pewnie jest na to za późno skoro zamiast przekonać @JohnTitor do swoich racji to wyzywasz go od smarkaczy. W takiej chwili człowiek żałuję, ze ludzie glosujacy nie są odpytywani z podstawowej wiedzy o świecie i łapią wszystko jak pelikany.
  • Odpowiedz
  • 0
ludzie w niedziele snuli się po hiper jak smród po gaciach. I te szychty 12godzin bo ktoś zapomniał oleju pieprzu czy innego badziewia.
  • Odpowiedz
@Rekordnaklate110: Było warto dla samego widoku pękających dup wykopków. Zrezygnowałbym jeszcze bardziej z wolności jesli wprowadzili by coś co sprawiłoby żebyście turlali się po chodnikach jak lewaki xD
  • Odpowiedz