Wpis z mikrobloga

Kanarek w złotej klatce nadal jest w niewoli. Sam nie potrafisz tych zasad w życiu ustalać skoro pozwalasz na to innym?


@fenis: To jak najbardziej "moja" zasada, z którą się identyfikuję. Niedziela ma być jak najbardziej spokojna. Również na ulicach. Zasada zgodnie z którą niedziele pozostaną niehandlowe - zdecydowanie ją "uleniwia". I to jest fajny i porządany kierunek rozwoju państwa i społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Amishia: Nie jest.
@Cinoski: No i co z tego?
@Rekordnaklate110: Mnie to też nie interesuje. Mnie się po prostu podobają nowe regulacje. Tobie nie. NA twoje nieszczęście, jesteś w mniejszości. Widać to nawet tutaj na wykopie, który przeszedł z fazy buntu w fazę akceptacji.
  • Odpowiedz
Gorzej jak władza ustali prawo sprzeczne z Twoja zasada. Ale skoro władzy na to pozwalasz, musisz się z tym liczyc


@fenis: Ja chodzę głosować. A resztę przyjmuję. Ot np. ja uważam, że w Polsce należałoby jak najszybciej wprowadzić Euro, a PiS na który ja głosuję, tego nie chce. Trudno - nie można mieć wszystkiego.
  • Odpowiedz
  • 136
@motaboy dlaczego nie jest?
Dla mnie jest spokojna, nie interesuje się tym co kto robi, polecam ten stan. Wtedy kazdy dzień będzie spokojny, bez konieczności ograniczania wolności innym ludziom.
  • Odpowiedz
@motaboy Nic się nie zmieniło po tym jak poszedłem do pracy, miałem wybór, no chyba że dramat ludzki odbywa się tylko w przypadku handlu.
Myślałem że choć trochę się pochylisz nad losem biednego uciśnionego przez kapitalistę proletariusza.
  • Odpowiedz