Wpis z mikrobloga

Mój Xiaomi Redmi Note 2 jest opętany i muszę się dowiedzieć, czy ktoś już miał do czynnienia z tym demonem i wie jakie egzorcyzmy odprawić. Do niedawna działał idealnie, aż mi w końcu niefortunnie spadł na płytki i ekran skończył żywot. Wymieniłem ekran na nowy, zmieniłem obudowę na oryginalną + pokrowiec goospery i nakleiłem szkło ochronne. Od tamtej pory co jakiś czas wpada w szał i zaczyna robić losowe rzeczy. Np. Podczas pisania czegoś zaczyna pisać losowe znaki, trzepać ekranem itp. Podczas przeglądania Mirko nagle zmniejsza/powiększa stronę, jak gdyby klika w losowe miejsca itd. Dopiero blokada ekranu go powstrzymuje przed Bóg wie czym. Dzisiaj mi sam zadzwonił do kuzyna xD Wirus odpada, przeskanowany i jest czysto. 2 lata nic takiego nie miało miejsca. Czego to może być wina? Ekranu? Szkła?
#xiaomi #android ##!$%@?
  • 6
@white_duck: Wymieniłeś ekran na nowy, ale na nieoryginalny, takie cuda dzieją się z zamiennikami. Też tak miałem po wymianie ekranu w Note 4X aż w końcu skończyła mi się cierpliwość i zmieniłem telefon
@to_jest_chyba_kurcze_zart: rozkręcę go jeszcze raz i poprawię mocowanie taśmy, może to być to. Co prawda wariacje są raz na jakiś czas, ogólnie rzadko, no ale bywają to trzeba próbować :)
@vipcior: identyczny jak stary i perfekcyjnie pasujący, kolory itp. Itd. Też dokładnie to samo, czułość dotyku, wszystko idealnie. Mi to wygląda na oryginał, ale jak to podróbka, to taka mega. Tylko, czy ktoś w ogóle podrabiał ekrany do tak starego
@white_duck to nie chodzi o to że podróbka, wystarczy że masz zamiennik. Gdzie kupowałeś? Jeżeli chodzi o wyświetlacz i dotyk to tylko i wyłącznie oryginalne części bo dzieją się różne cuda, jeżeli kupowałeś na allegro bądź aliexpress to masz zamiennik i to jego wina