Wpis z mikrobloga

@ronnie_darco: to jak się kiedyś nadziejesz na służbistę to sobie nie polecisz albo zapłacisz na lotnisku dodatkowo - pdf na telefonie/tablecie/#!$%@? NIE JEST oficjalnie akceptowany, a to że obsługa puści to tylko ich widzimisie. Wizzair oficjalnie na telefonach akceptuje tylko kartę w ich aplikacji albo w wallecie na iOS (dokąd i tak trafia po wygenerowaniu w apce wizz). Wynikać to może z tego, że na lotniskach nie obsługujących karty w wersji
@sherkhaan: Typ pyta o Luton a Ty wyskakujesz z jakimis lotniskami nie obslugujacymi kart w wersji elektronicznej. Mam ponad 50 lotow z tego lotniska wizzem i ani razu nie trafilem na tego mitycznego "sluzbiste"

A co do polityki firmy pokaz mi punkt w regulaminie wizz ktory mowi ze bilet w formie elektronicznej jest akceptowany tylko na apce
@ronnie_darco: to czy lotnisko obsługuje karty elektroniczne czy nie nie jest istotne, bo chodzi mi tylko o wskazanie że czymś się różnią. Mityczny służnista w taki właśnie sposób uwalił mojego kumpla który miał na tablecie właśnie pdfa. Wizzair mówi jasno - boarding pass ma być wydrukowany albo w odpowiedniej aplikacji
@sherkhaan: wyciag z regulaminu wizza. Jezeli odprawiles sie w apce musisz miec karte w apce. Jezeli sie odprawiles w witrynie musisz pobrac karte na 2 h przed odlotem. Regulamin nie okresla jak pobrac (html, pdf czy cos innego). Mysle ze nie ma sensu dalej dyskutowac

”Jeśli Pasażer odprawi się online w Witrynie, musi wydrukować lub pobrać kartę pokładową nie
później niż na 2 godziny przed planowanym odlotem. Jeśli Pasażer odprawił się
@ronnie_darco: tylko że "pobrana" tyczy się aplikacji mobilnej, bo już w punkcie 9.10 masz:

Jeśli z jakiegokolwiek powodu Pasażer nie pobierze mobilnej karty pokładowej lub nie wydrukuje

karty pokładowej (w przypadku odprawy online) lub nie może przedstawić karty pokładowej przy
wejściu do samolotu, może odprawić się na lotnisku, uiszczając opłatę za odprawę na lotnisku

gdzie "nie może przedstawić karty pokładowej przy
wejściu do samolotu" znaczy zapewne że zgubił wydruk, albo telefon
@sherkhaan: i gdzie masz odnosnik ze pobrana tyczy sie aplikacji mobilnej? W punkcie 9.8 jasno napisane odprawa przez strone karta pobrana (nie okreslone jak) odprawa przez apke karta w apce. Punkt ktory cytujesz jest jasny ze jak ci urzadzenie padlo (apka czy pdf) to musisz miec wydrukowane albo drukowac na lotnisku za oplata. W zadnym z tych punktow nie masz przykazu ze "pobrana" to tylko i wylacznie aplikacja wizzair.
Jeśli z jakiegokolwiek powodu Pasażer nie pobierze mobilnej karty pokładowej lub nie wydrukuje karty pokładowej (w przypadku odprawy online) lub nie może przedstawić karty pokładowej przy wejściu do samolotu,

wskaż mi zdanie, które pozwala. Op też może się sadzić na lotnisku do obsługi, że nie ma zdania o zabranianiu w regulaminie i że niby co nie jest zabronione itd itp. Faktem jest jednak, że tama sama firma osbługuje lotniska (LS Service) więc