Wpis z mikrobloga

@axe_murderer to ja miałem zupełnie inne wrażenia. Pierwsze co, to byłem zaskoczony tym jaki jest lekki. Kolba IMHO jest dla mnie genialna, minimum przycisków, minimum pokręteł, jest totalnie minimalistyczna a przy tym bardzo wygodna i nie miałem problemu z dopasowaniem pod siebie. Tylko przyzwyczajenie do ARowego klasycznego selektora sprawia, że ten w MSBS wydaje się maleńki.
  • Odpowiedz
@ppqa: ale po co montować przyrządy, które potem, trzeba wymienić? To już lepiej, jakby to sprzedawali bez żadnych przyrządów i zeszli z ceny. Bo tak - z normalnymi, to każdy mógłby sobie pomontować kolimatory, lunety i cuda i mieć zapasowe przyzwoite przyrządy mechaniczne.
A z takim niesympatycznym badziewiem, to nie dość, że nasz fan taktyczności kupuje kolimator i lunetę, to jeszcze do tego musi dorzucić muszkę. Innymi słowy - jakiś
  • Odpowiedz
@Pantokrator: jezeli chodzi o brs99, wykonanie porządne, nic nie klekocze, nie trzeszczy, przyrządy rewelacja. Bardzo wyraźna muszka + przeziernik. Spust miękki. Kolba w stylu akms ale stabilna i dobrze trzyma. Moim zdaniem bardzo dobra i celna broń. Nie wiem jak z dłuższym czasem używania ale sie dowiem.
Jest jeszcze ragun. Strzelałem. Wykonanie ala CZ p10. Spust nawet przyjemny ale ogólnie nie strzelało mi sie dobrze. Przyrządy skopiowane z glocka ale
  • Odpowiedz