Wpis z mikrobloga

Jak widzę wpis via iOS to nie tylko błędów ortograficznych nie ma, ale autor nawet jakby mądrzej pisał. Przy Androidzie to co drugi wpis z babolami i ogólnie kompletnie bezwartościowy. Przy via iOS ma się wrażenie, że to jakieś menadżer pisze, czyli człowiek, z którym warto wejść w dyskusje.

#apple | #iphone | #android
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FunkyMonkey: skoro tak, to naucz się używać przecinków, bo w tej słabej zarzutce masz ich za dużo.

Przy via iOS ma się wrażenie, że to jakieś menadżer pisze, czyli człowiek, z którym warto wejść w dyskusje.


Mądry może udawać głupiego, ale iOS osoby rozumnej nigdy.
  • Odpowiedz
@absinth Nie, dla beki, ale pedały w rurkach z gejfonami w dupie mają ból tej d--y, bo my - Androidowcy pokazujemy palcami ich n----------e mózgowe.

Mam gdzieś kto ma jaki telefon, chodzi mi o to, co kto wspiera, apple to nie jest firma, to jest zacofanie technologiczne z przereklamowanym logo.
  • Odpowiedz
@n8n8n8n: jak masz w dupie to kto jaki ma telefon to co Ci przeszkadza, że ktoś wspiera zacofaną i przereklamowaną firmę, za Twoje pieniądze to robią? xD i ja nie powiem po czyjej stronie widać większy ból d--y, na litość, to tylko pieprzony kawałek elektroniki a od wczoraj pół mirko z------e hurr durraniem o tym jakie te ajfony z-----e xD
  • Odpowiedz
@n8n8n8n: no i c--j, no i cześć, argumentów brak, zdolności odróżniania kolorów też (wiesz, te kolorowe paski pod avatarem po coś są). i taki wygląd obu bojówek, banda debili skaczących sobie do gardeł bo hurr durr mój telefon lepszy xD
  • Odpowiedz