Wpis z mikrobloga

Taka prawda i taki wygląd wykopków narzekających na tagach pokroju #przegyw na gównoroboty i #januszebiznesu po to, by potem lizać im buty kiedy ktoś tylko się waży skrytykować system.

#antykapitalizm - obserwujcie, piszcie!
#neuropa #socdem #socjalizm #anarchizm #lewackalogika #bekazlibertarian #bekazkorwina #bekazprawakow #kapitalizm #wolnyrynek #lewackihumor #pracbaza
3.....0 - Taka prawda i taki wygląd wykopków narzekających na tagach pokroju #przegyw...

źródło: comment_Z6LbCihH9wK8FvaU970bHM0j1gwIEvRp.jpg

Pobierz
  • 18
a jeśli mają skłonność do kradzieży i przemocy wobec osób, które coś posiadają, np. napaść i kradzież telefonu?


@mistellaire: duża część przestępstw zwłaszcza na mieniu jest wtórna wobec systemu. Jednak jeśli będą jednostki aspołeczne mimo tego - należy je odseparować od społeczeństwa jeśli resocjalizacja nie zda rezultatów.
@3n3bl0

The virgin wage-slave

doesn't steal from work


xD xD XDDD Taki obraz wasz, ten mem to chyba autokrytyka, szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

czy rozwiązania w rodzaju punktów na studia za pochodzenie


Aha, ok, a co z tymi których miejsca zostały zajęte przez ludzi z gorszymi wynikami, powiedz mi, pies ich #!$%@?ł, czy co?
Aha, ok, a co z tymi których miejsca zostały zajęte przez ludzi z gorszymi wynikami, powiedz mi, pies ich #!$%@?ł, czy co?


@Za_jakie_grzechy: miałem na myśli ogólnie akcje afirmacyjne, nie koniecznie to rozwiązanie. Polecam przykładowo poczytać jak wyglądają przyjęcia na studia w Niemczech.
@3n3bl0 No, jak wyglądają? Przecież wszelkie dodatkowe punkty na ograniczoną ilość miejsc powodują że osoby z taką samą ilością punktów, jak nie wyższą, zostają odrzucone na rzecz tych uprzywilejowanych za pochodzenie