Wpis z mikrobloga

@WujoLajcik: @loxtar: @FeC7800: @ppqa: Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę, że często pojawia się GoW i The Last of Us, więc na pierwszy ogień je przegram
@Nevtrus: w sumie to nie musi być jakaś głęboka, byle gra nie zamęczała jakimiś misjami pobocznymi typu idź przez pół godziny do X. Bardzo fajnie zbalansowane to było według mnie w GTA 5 i całkiem spoko w
@Nevtrus: A nie, cofam z tym Wiedźminem XD Przypomniało mi się to mozolne przeklikiwanie się przez dialogi i "podążaj za ... używając Wiedźmińskich zmysłów" ( ͡° ͜ʖ ͡°) I #!$%@? na autopilocie przez kilkanaście minut
@restecp: strasznie duża różnica jest między TLoU a GOW. Ta pierwsza gra ma taką stonowaną fabułę, która ma skłaniać do przemyśleń. GoW to raczej wybuchy i lasery, w dodatku gra ma trochę z gier typu WoW - rozwijanie postaci, talenty, levelowanie, itd.
@Nova24: nie lubię gier z dublażem, może uda mi się dorwać wersję eng
@eyehategod: czekam, ja to już planuję jak sobie pokój do grania urządzę jak wyjdzie GTA VI XD
@ppqa: Levelowanie spoko, czego nie lubię to orków, magów i tych tematów (własnie takich postaci typowo WoW, LOL itd.), ale GOW wygląda na tyle fajnie, że może mi nie będzie przeszkadzało