Wpis z mikrobloga

Próżność to jest bardziej s---------a cecha niż patologiczny narcyzm XD "hurrr mam telefon za 7 koła który skleiły niewolniczo traktowane dywizje małych rączek w Foxconnie za 1/12 tej ceny, patrz na mnie jestem kuhwa kimś"
  • Odpowiedz
@Typowy_Janusz_z_brzuchem: ty też glupi? Mówię gdzieś, że lepszy jest tańszy? Albo że to jest to samo? Nie.

@malykopareczek: a do ciebie dalej jak do ściany. JA nie potrzebuję, ale PYTAM w czym jest lepszy ajfon. Serio trzeba zakładać, że.się z ciebie nabijam albo myślę, że siaomi to to samo tylko tańsze? Wiem, że nie. Po raz trzeci zadaje pytanie, w czym twój telefon jest lepszy. Ot tak, jako
  • Odpowiedz
@savanna: system ios, świetna integracja z innymi urządzeniami apple, design, poza rzeczami typu prędkość i niezawodność. To wszystko już zostało powiedziane po tysiąc razy przy kazdej tego typu dyskusji, więc naprawdę nie ma sensu przytaczać po raz kolejny
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: Jak zarabiaja najnizsza w miesiac masz na Iphona - podaj kraj... lece tam dzisiaj...
W KAZDYM kraju europejskim zarabiaja najnizsza, oplacajac mieszanie(NIE POKOJ) i kupujac jedzenie jestes sobie w stanie co najwyzej powegetowac. I nie p-----l glupot w sieci... prosze cie...
  • Odpowiedz
no właśnie nie chcę kupować, bo tani telefon wystarcza mi absolutnie, raczej inwestowałabym w dobry komputer i tutaj faktycznie myślałam nad Apple, bo wszystkie Dell czy Acery są za słabe dla mnie i tu jakieś pojęcie już mam, z telefonami nie.


@savanna:

a masz della xps uznawanego za najlepszy od wielu lat laptop na rynku, że uważasz go za za
  • Odpowiedz
@Promiljusz1 nie żebym to robił ale kredyt wychodzi taniej niż telefon w sklepie :) dodatkowo masz abonament z "nielimitowanym" netem a nie plebski pakiet na kartę i walenie się z doladowywaniem
  • Odpowiedz