Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Kurde, nie odzywał się już 2 godziny, więc postanowiłam, że przytulę się i może zasnę. Jak na zawołanie zaczął znowu gadać. Co ten niebieski...
Do tej pory ani razu nie słyszałam, żeby przez sen wydał jakikolwiek dźwięk (krzyk or smth), a On tu podczas snu tworzy jakieś dziwne zdania, w dodatku przy użyciu losowych słów. Czy to już czas na egzorcystę?
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rik_Sanczez: Podejrzewam, że nie. Guma turbo jest twarda, a papież jest zazwyczaj stary i bolałyby go od niej zęby. Mam nadzieję, że wyczerpałam temat, pzdr.

@Techies: Ale to pierwszy raz, serio. I jeszcze otwiera wtedy szeroko oczy, ale nie zwraca uwagi na to, co przed nimi się dzieje. Jeśli do niego mówiłam szeptem np. "misiu" to odpowiadał "tak? co się dzieje?". Strasznie creepy.

@Laura_: Bez przesady, przecież nie robi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OrzeszekArachidowy: W przypadku gdyby mój mówił coś na ten temat to pewnie bym wpuściła jednym uchem i drugim wypuściła. Tak jak w sumie dobrą połowę tego, o czym mi opowiada codziennie na ten temat.

@Tylkonocna: Akurat uważa zdradę za najgorsze co można zrobić drugiej osobie, soooo nope.
@Twinkle: to coś jak sen na jawie, jest i w śnie i z tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale to raczej nic nadzwyczajnego, tzn. zdarza się