Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję rady. Mój #rozowypasek z którą jestem od 7 miesięcy odwaliła ostatnio niezłą imbę... Możliwe, że to ja odwaliłem bardziej ale o tym zaraz.

Gdy się poznaliśmy rozmawialiśmy o naszej przeszłości, ja mam 28 lat, ona 22. Ona jest dziewicą (tzn. była zanim poszliśmy do łóżka) a ja już kiedyś spałem z dziewczyną #wygryw. Tylko, że wstydziłem się tego w jakich okolicznościach do tego doszło (żadna #roksa czy coś, dłuższa historia) więc powiedziałem jej że jestem prawiczkiem. Ona była z tego powodu bardzo szczęśliwa, dużo mówiła na ten temat - ile dla niej znaczy to, że oboje przeżyjemy swój pierwszy raz razem i że jestem "niezbrukany". Ostatnio gdy zbliżały się moje urodziny powiedziała że ma dla mnie prezent. Myślałem, że kupiła albo zrobiła coś fajnego a ona zaplanowała nasz pierwszy raz #seks.

Było naprawdę super, wieczór był wspaniały ale miałem wyrzuty sumienia i następnego dnia przyznałem jej się, że już kiedyś uprawiałem seks. Tak wściekłej nie widziałem jej nigdy... Spaliśmy ze sobą w piątek a od tego czasu odpisała mi tylko dwa razy, w tym raz na messengerze gdzie mi napisała dlaczego się tak obraziła (pic rel). Co teraz? Pytanie głównie do #rozowepaski jak załagodzić tę sytuację? Tamta dziewczyna nic dla mnie nie znaczyła, ten związek jest dla mnie ważny i chciałbym to jakoś naprawić ale moja dziewczyna mówi, że brzydzi się mnie, że gdy myśli o tym że mój penis był w innej lasce to nie może na mnie patrzeć. Z góry dzięki za rady.

#zwiazki #zalesie #smutnazaba #niebieskiepaski #niebieskipasek #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
rybsonk - Mirki, potrzebuję rady. Mój #rozowypasek z którą jestem od 7 miesięcy odwal...

źródło: comment_BdM6XiWqX8JZCtX6jLYKS0uvb1JLmnRY.jpg

Pobierz
  • 217
  • Odpowiedz
  • 30
@rybsonk o ja #!$%@? to jest bait? Od wczoraj na nocnej? No chyba tak. Więc w skrócie, kopnij ja w dupę. Aha i ty też jeszcze parę zalicz za nim się naprawdę zakochasz
  • Odpowiedz
@Laura_: Biorąc pod uwagę różnicę wieku to jest tym bardziej okropny facepalm, bo to wygląda jak trzydziestolatek robiący ostro w konia nastolatkę+.
  • Odpowiedz
O #!$%@? gościu co #!$%@?ł XD
Dziewczyna oddała całą siebie i chciała zrobić z tego wyjątkowy moment a gościu ją okłamał na początku relacji xD Geniusz.
  • Odpowiedz
@rybsonk Jakim dzbanem trzeba być żeby mówić kobiecie prawdę w takiej sytuacji. Co chciałeś tym wyznaniem osiągnąć? Jak już zacząłeś od tego że mówisz to co chce usłyszeć to trzeba było być konsekwentnym. Teraz nie masz dziewczyny tylko byłą która nie może na Ciebie patrzeć.
  • Odpowiedz