Wpis z mikrobloga

Mireczki pomocy, mam laptopa z rxem 560. Niestety w League of Legends klatki na sekundę oscylują w okolicach 30, niezależnie od ustawień graficznych, problem ten występuje przy najniższych jak i najwyższych, nie ma żadnej różnicy. W innych grach wszystko jest okej. Sterowniki aktualne, komputer nowy. Gra na pewno obsługiwana jest przez dedykowaną kartę graficzną. Pisalem do supportu polecali wyłączyć defendera, uruchomić grę jako administrator czy zrestartować komputer co oczywiście nie dało skutku. GameDVR wyłączony, zasilanie jak i gra odpalona w trybie wysokiej wydajności. Co może być przyczyną tego problemu? Z góry dziękuję za pomoc. 
CPU: Intel I5 -7300HQ 
GPU: AMD Radeon RX560 
RAM: 8GB DDR4 
System: Windows 10 Pro

#leagueoflegends #pcmasterrace
  • 11
@redmonk: Mogę to zrobić, ale nie wiem czy to gra warta świeczki, wcześniej grałem w Lola w 60fps na multimedialnym sprzęcie z gt710 i dokładnie tym samym OS. Teraz doszło do sytuacji, że płynniej mi działa Wiedźmin 3 xD
@redmonk: Eh niestety też to nic nie daje. Reinstalowałem na inny dysk, nie pomogło. Support Riotu też nie jest w stanie pomóc, prawdopodobnie optymalizacja #!$%@? na amen i tyle :/
@MajinBuu: Wejdź w windowsowe ustawienia ekranu, potem w ustawienia grafiki co są na samym dole i tam dodaj plik exe od tej gry i ustaw tam dla tej gry wysoką wydajność. A no i jeszcze w sterownikach AMD masz opcję "przełączanie grafiki".