Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@JudzinStouner: człowiek kulturalny, który ma choć odrobinę klasy, nie staje na takich miejscach, bo wie jak bardzo ułatwiają one życie osobom, dla których są przeznaczone. Natomiast żałosny burak że słomą w butach będzie dumny z tego, że utrudnił komuś życie. #!$%@?, jak żałosnym dupkiem trzeba być żeby szczycić się takim zachowaniem? W sumie, to żal mi Ciebie, bo musisz mieć strasznie #!$%@? życie jeśli musisz się tak dowartościowywać.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: szanuje pomysl ale nie znak graficzny uzyty do oznaczenia miejsca, to wskazuje ze tu ma prawo parkowac matka z dzieckiem, a co z ojcem?? on juz musi sie gimnastykowac przy wyciaganiu wozka, dziecka, nosidelka??
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: mam bekę z obrońców tych miejsc argumentujących ze to potrzebne żeby nosidełko wyjąć, co parkuję pod sklepem z takimi miejscami to widzę jak na nich parkują kobiety które może i mają dziecko ale do sklepu przyjechały bez niego, uznają że jako że są madkami to im się należy specjalne miejsce i tyle xD
  • Odpowiedz
Ja respektuję tylko znaki z kodeksu i nie staję na miejscach dla niepełnosprawnych.

@JudzinStouner: napisałeś to tak jakby tylko kodeks obligował ciebie do niestawania na miejscu dla niepełnosprawnych.

Madki niech chodzą z Brajanami na zdrowych nogach tak, jak wszyscy.

@JudzinStouner: tylko nie płacz jak kiedyś madka przy wyciąganiu Brajanka obije ci samochód. Z drugiej strony co `ciebie tak boli? Że ludzie są mili dla siebie i ułatwiają innym
  • Odpowiedz
@soadfan: Haha, twoje argumenty mają stwardnienie rozsiane XD jeżeli mamy nie brać emerytury, bo nie chcemy mieć gowniaków, to poproszę o zwrot wpłacanych składek. Starczyłoby na emeryturę na Malediwach, gdyby nie ten złodziejski system.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cup12552: dziwną masz logikę, bo ja jeśli widzę że ktoś zachowuje się jak palant z sianem w głowie zamiast mózgu i słomą w butach, to nie stwierdzam że ja powinienem zachowywać się tak samo jak on. Wręcz przeciwnie, zrobię co mogę żeby tylko nie utożsamić się z czymś takim. Więc jeśli jakaś madka bez dziecka tam staje, to pozostaje mi jedynie współczuć jej niebieskiemu że związał się z takim pustakiem
  • Odpowiedz
@agaciksa a dlaczego? Przecież dziecko 3+ nadal musisz upchnąć do fotelika (niejednokrotnie takiego montowanego tyłem do kierunku jazdy) i porządnie go w nim zapiąć. Spróbuj to zrobić bez otworzenia drzwi na prawie całą szerokość.
  • Odpowiedz