Wpis z mikrobloga

  • 0
@JudzinStouner
@husky83 Ogólnie spoko ale ludziki kobiecy jest dyskryminujacy. Znak powinien mieć albo ludzka męskiego i kobiecego albo po prostu sam znaczek wózka bez ludzka. Aby nie determinowac płci opiekuna dziecka.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: ja tam nie będę cię szukał, tylko jak zauważę takie zachowanie, to urwę ci oba lusterka ;) powodzenia z szukaniem mnie w tłumie ludzi dla lusterek które nikogo oprócz ciebie nie obchodzą xD
  • Odpowiedz
ale wiesz, że gdyby udało się namierzyć madke, albo złapać na gorącym przy obijaniu drzwi, to nieważne gdzie kto stoi, wina byłaby jej i za naprawę uszkodzenia musiałaby zapłacić?


@JudzinStouner: jakiś wykopek swego czasu opisywał swoją spinę z sebą który mu drzwiami otłuk samochód. Policja przyjechała i rozłożyłą ręce bo to droga prywatna. Także tego, powodzenai w sądzie.

Madki niech chodzą z Brajanami na zdrowych nogach tak, jak wszyscy.

ah te
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jakiś wykopek swego czasu opisywał swoją spinę z sebą który mu drzwiami otłuk samochód. Policja przyjechała i rozłożyłą ręce bo to droga prywatna. Także tego, powodzenai w sądzie.


@Banek5000: jestem przekonany że kolega wykopek wyssał sobie tę historię z palca albo innej części ciała. Gdyby było tak, jak piszesz, to mógłbym teraz pójść do sąsiada, zniszczyć mu telewizor, a wezwana policja rozłożyłaby tylko ręce, bo teren prywatny. A prawda jest taka,
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: chłopie...wszyscy w tym wpisie Cie zjechali, bo w imie cholera wie jakich zasad utrudniasz innym zycie...weź zrozum swój błąd i przyznaj, że robisz źle...na cholere brnąć w swoim #!$%@? postępowaniu.

A co do moich wpisów...luz ....w wolnych chwila odstresowuje sie ogladajac patologie :)

Poza tym, jesli piszesz, ze nie chcesz miec "gówniaków" tzn, że Twoja egzystencja na tym swiecie jest bezcelowa. Ludzie żyją w celu przedłużania gatunku....jeśli tego nie robisz
  • Odpowiedz
  • 1
@JudzinStouner: Szanuję i też zawsze z nieskrywaną przyjemnością parkuję na tych miejscach. Wygodne otwieranie moich długich drzwi i uniknięcie wykręcania na trzy razy moim wozem o średnicy zawracania kontenerowca ma dla mnie wyższą wartość, niż wygoda rodziców Brajanka. Posiadanie dziecka jest podobnym kaprysem do zakupu sportowego cabrio i nie powinno nadawać żadnych specjalnych przywilejów.
Wykopki wyżej pokazały w pełnej krasie swoje #!$%@?. Już nie tylko mówią o bezmyślnym przestrzeganiu wszystkich przepisów,
  • Odpowiedz
@husky83: nie, nie musiałem wkładać nosidła i mam nadzieje, ze nie będę.


@JudzinStouner: i miejmy nadzieję, że tak się stanie. Im mniej pajaców na świecie tym lepiej dla wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz