Wpis z mikrobloga

  • 1
@Thunderbird88:

chłopie...wszyscy w tym wpisie Cie zjechali, bo w imie cholera wie jakich zasad utrudniasz innym zycie...weź zrozum swój błąd i przyznaj, że robisz źle...na cholere brnąć w swoim #!$%@? postępowaniu


Ja nie. Szanuję jego postępowanie, robię tak samo i namawiam do tego znajomych. Dziecko to nie choroba.
  • Odpowiedz
  • 0
@JudzinStouner: Z takich rzeczy się nie żartuje. Jak u siebie pod Carrefourem tak kiedyś zaparkowałem, zostawiając dużo miejsca od strony parkingu, to jeszcze jakiś inny typ pod moją nieobecność zmieścił się na linii. I cyk, z dwóch miejsc zrobiły się trzy, a wciąż było komfortowo. XD
@agaciksa:

szkaluje ludzi z dziećmi 3+ lvl którzy stają na tych miejscach


Uff, dobrze, że nie mam dzieci XD
  • Odpowiedz
@Vanni: to w takim razie już mogę przyznać, ze mam drogie i w cholerę niepraktyczne auto, które przyprawia januszy o mdlenie oraz bardzo drogie i społecznie nieakceptowane hobby, z którym obnoszę się ile mogę. A jedną z moich ulubionych rozrywek jest łamanie głupich reguł dla jeszcze głupszych ludzi XD
  • Odpowiedz
@Vanni: szczelanie z trzymanego w domu kałacha i innych tego typu sprzętów. Może z tym społecznie nieakceptowanym się lekko zapędziłem, ale nie spotyka się to ze zrozumieniem i entuzjazmem. Częściej pytają mnie czy planuję kogoś zabić xD
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: respektuję, bo sam na takich parkuję. Problem, mireczku, jest taki, że zwykle miejsca parkingowe są wąskie, a na takim "rodzinnym" jest po prostu szerzej i można wygodnie wyjąć nosidełko z dzieckiem.

  • Odpowiedz
to w takim razie już mogę przyznać, ze mam drogie i w cholerę niepraktyczne auto, które przyprawia januszy o mdlenie oraz bardzo drogie i społecznie nieakceptowane hobby, z którym obnoszę się ile mogę. A jedną z moich ulubionych rozrywek jest łamanie głupich reguł dla jeszcze głupszych ludzi XD


@JudzinStouner: Więc jak już sobie kupisz jeszcze droższe auto, powiedzmy Teslę, a co tam - to ciekawe czy będziesz zadowolony jak podjedziesz sobie
  • Odpowiedz
Jak czytam te wasze komentarze to aż mi przykro że tacy ludzie mnie otaczają. Dobrze że chociaż część ludzi potrafi żyć w społeczeństwie, a reszta nie ma zamiaru się rozmnażać. Jest nadzieja że ten świat przetrwa.
  • Odpowiedz