Wpis z mikrobloga

Ja to bym chciał żeby pod koniec roku administracja zrobiła taki mini dokument pod tytułem "Odeszli od nas... 2012" jakie robią sobie stacje TV z kolekcją znanych zmarłych ludzi z danego roku. Przynajmniej bym wiedział kto na wykopie umarł i na co, bo tak to weźmie taki jeden usunie konto, wróci z nowym, i ja myślę że to on, a to się okazuje że to wcale już nie jest on, ale to jego syn z gimnazjum, albo dostanie taki bana za trollowanie i ja muszę przez 50 znalezisk się przekopać żeby się dowiedzieć co taki jeden z drugim odwalił... :< #idea #powalilomniedoreszty

btw. @kicioch: @klocek_lego: fajne te komiksy nawet, ale mogliście napisać to bym wam machnął na szybko ankietę w której głosować mogliby tylko wykopowicze, i byłaby bardziej przejrzysta. Ale no już nic... #dygresja

No proszę 2 rzeczy za jednym zamachem, mam lepszy multitasking niż ajfony #chwalesie
  • 32
@JesterRaiin: ja? Atencjusz? No weź ;p

Nie usunę konta z jednego powodu. Zapewne za jakieś 2-3 lata moja aktywność tu zmaleje. Potem skończy się w ogóle. Ludzie o mnie zapomną. Większość z was pousuwa konta. A za 30 lat, ktoś doda jakiś link, a ja w pierwszym komentarzu wkleję link do duplikatu sprzed tych 30 lat ;D I wtedy zaczną się pytania o to, jaki był kiedyś wykop ;p
@bardzospokojnyczlowiek: ja o tobie będę pamiętał, mój ty kibicu Korony śpiewający w chórze :D

może kiedyś za 50 lat usiądziemy sobie spokojnie na sektorze rodzinnym na meczu Legia - Korona w finale Ligi Mistrzów i poznamy siebie po latach i zaczniemy stękac, narzekać o tym jak to poziom głównej spadł. bo kiedyś to były inne czasy na tym wykopie! kiedyś 90% userów nie wiedziało co to mikroblog, a teraz 90% nie