Wpis z mikrobloga

@RexRX: yeap bo kursy skacza to raz, a dwa 2x wyplaty w miesiacy nie dostaje. ;) W czerwcu to nawet o fife nie myślałam jak tamta cebula była. 250 zl troche szkoda mi wydac na fife wiec zobacze czy kupie ;)
@Roxi5017: dlatego mam liry tureckie już wymienione na koncie ( ͡° ͜ʖ ͡°) żałuję tylko że nie załapałem się na okazje z Argentyny bo byłem zbyt leniwy że od razu kupić jak była okazja
@Kroos123: Cóż prawdopodobnie to była jedyna okazja w naszym leciwym życiu bo wątpię że EA popełni jeszcze raz ten sam błąd a po drugie kupowanie po VPN wysoce prawdopodobnie umarło
@Kroos123: wymienione liry nic nie dają, bo nie da się kupić przez region, mam walutówkę, ale ms walczy z tym, powyłączało możliwości z vpnem i banuje konta ;)
@cincin27: nie wiedziałam, nie kupowałam nigdy preordera cyfry w innym regionie i że można potem anulować.
@Roxi5017: odnoszę się do argumentu o skaczącym kursie. Kupując jak jeszcze była możliwość płatności przez VPN wystarczyło zamrozić sobie liry na koncie i nie było możliwości że wyjdzie więcej w dniu płatności