Wpis z mikrobloga

@RatKing gdzie ja napisałam, że komuś życzę krzywdy? Nie wmawiaj mi, że coś takiego zrobiłam, gdy to nie miało miejsca.

I tak, mam ból dupy, bo jakim prawem mniejszość ma być nad większością? Zobacz, że znaczna część mieszkańców Wrocławia narzeka na takie wydarzenia, nie tylko ja. Dzis debilaton, jutro masa kretyniczna i tak się kręci karuzela #!$%@?.

I rozumiem, że Tobie bardzo się podoba przymusowe siedzenie w domu, ale to nie oznacza,
@Amishia: Mniejszosci do gazu, po co zyja. Wiesz, ze kazdy nalezy do jakiejs mniejszosci? Roznorodnosc i mniejszosc urozmaicaja codziennosc. Trzeba byc piwniczakiem, zeby tego nie dostrzegac i doceniac. Jezeli pre zablokowanych ulic uwiazuje cie w domu, to ty masz problem ze soba i waski horyzont myslowy. Jeden #!$%@? bieg wywolije w piwniczaku taki bil dupy, ze strzaly z dupy slychac az na podlasiu, gratuluje.

Jakby #!$%@? kazdemu isc na reke, co
@RatKing pare ulic? Ty jesteś pewien, że widziałeś dobrą mape maratonu? Zamknięte jest CAŁE #!$%@? MIASTO. Serio uważasz, że to w porządku? Mówisz mi, że mam wąski horyzont umysłowy jednocześnie nie patrząc na swój, który jest węższy. Jaki byłby problem z przeniesieniem maratonu poza ścisłe centrum?
@Amishia to nie jest takie łatwe zorganizować 42km trasę dla 10000 tys osób w mieście, żeby zapewnić wszelkie środki bezpieczeństwa, dobrą komunikację dla dojeżdżających na bieg i miejsca dla kibiców. tu też dochodzi sama promocja miasta. dlaczego też zablokowanie ulic dla ludzi z obrzeży miasta ma być lepsze? bo Ciebie by to nie dotknęło i już oni nie będą mieć potrzeby nigdzie dojechać?
@kjeller a skąd pomysł, że teraz mnie dotyka?
Po prostu bardzo nie lubię ograniczania wolności jednych, w imię wolności drugich. Ale jeśli naprawdę nie da się zorganizować tego inaczej, to lepiej żeby bylo zablokowanych 5 ulic na obrzeżach niż 15 w centrum. Zrozum, że to jest paraliż całego miasta na cały dzień.

Pozs tym świetna promocja, że turyści nie mają jak się swobodnie poruszać xD