Wpis z mikrobloga

@Amishia zablokowany dokazd do centrum przez kilka godzin w niehandlową niedzielę, jak możemy tak spokojnie pisać na wykopie, skoro wolność ludzi jest w tym momencie tak mocno ograniczana!
  • Odpowiedz
@mroznykasztan w innych miastach mieszkańcy chyba bardziej sobie zdają sprawę, że czasem w mieście mają miejsce różne wydarzenia, które mogą wpłynąć na organizację ruchu i są w stanie nie pluć z tego powodu jadem
  • Odpowiedz
@RatKing no i to ze ludzie mają problem z dojazdem do celu, tak jak Ty masz problem z panowaniem nad emocjami z tego co widzę.


I masz rację, kończę dyskusję z Tobą, bo w takim tonie nie będę rozmawiać.
  • Odpowiedz
@top_czipsy: na całym świecie są organizowane maratony w centrum miasta.. wszędzie jest to wielkie święto, ludzie wychodzą dopingować biegających, muzyka, festiwale, dobra zabawa. Ale nie, u nas ból dupy, bo przez 1 niedzielę nie można przejechać samochodem przez centrum ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko a czy to Twoja sprawa? Mogłam chcieć jechać do znajomych na drugi koniec Wrocka, moglam chcieć sobie pojeździć autem ot tak, mogło mi się cos stac i moglam potrzebować jechać na SOR. Czy to ma jakieś znaczenie?
  • Odpowiedz
u nas ból dupy, bo przez 1 niedzielę nie można przejechać samochodem przez centrum


@itmightgetloud: Przez prawie całe miasto. Ludzie dziś pracują, no nie wiem, tyle mądrych postów już napisano na ten temat oraz jak usprawnić organizację, ale dalej uogólniacie, że korkowanie całego miasta i blokowanie ulic także dla pieszych jest ok. Byłeś kiedyś we Wrocławiu na dłużej? Bo ja tu mieszkam ponad 8 lat i wiem, że maraton=paraliż całego miasta.
  • Odpowiedz
@Amishia: A kto powiedzial, ze czasem nie mozna miec problemow? #!$%@?, po prostu twoj tupet i taka januszowa upartosc frustruje ponad sily. Bronisz #!$%@? ludziom rozrywki popularnej na calym swiecie, bo ty #!$%@? panisko akurat masz ochote na wyjazd autem z domu. Ja #!$%@?, lecz sie. Odrobiny zrozumienia innych, ich potrzeb, januszu 20-letni.
  • Odpowiedz
@pytaks: Dramat, w domu z ksiazka raz w roku!!! Alez #!$%@? biadolicie... bylo sobie wyjechac na weekend, 50 zlotych na hostel i bilet nie masz? Normalni lidzie zabieraja nogi za pas, jak ich sytuacja w miescie #!$%@?, a wy tylko jeczycie.
  • Odpowiedz