Wpis z mikrobloga

#randomcartoonshit [ #adventuretime #poranaprzygode #finn #jake ] #art
❤ ADVENTURE TIME ❤ NAJPIĘKNIEJSZA HISTORIA HOLOKAUSTU JAKĄ MIAŁEM OKAZJĘ OGLĄDAĆ.
(ಥಥ)
Ocena od 1 do 10 ... poza skalą.

Pendleton Ward sir. Thank you for this beautiful and amazing story. From all my heart.

Od 2010r do 2018 ... to było piękne 8 lat tego serialu.

Co do ostatniego odcinka. Jak zakończyć historię bez kończenia jej? Prawie 2 lata temu gdy zapowiadano zakończenie serii przewidywałem, że coś takiego może mieć miejsce. Zamknięto rozdział opowieści, gdzie postaci żyją dalej, gdzie przygoda trwa. Jednocześnie wskazano, że w świecie AT po 1000 lat kolejny duet rządny przygody przejmie symboliczną pałeczkę czy raczej miecz po Jakeu i Finnie.

Aby nie spojlerować perfekcji ale dać przedsmak dla tych co nie oglądali. Zakończenie dla Ice Kinga było bardzo nie spodziewane, akcja nie tyle wywinęła koziołka co zrobiła dosłowne salto.
Z kolei rozwiązanie zakończenia dla Marcelimy i P.B. było do przewidzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) i budowane od kilku sezonów.

Resztę nie dopowiem. Proszę obejrzeć.
FlaszGordon - #randomcartoonshit [ #adventuretime #poranaprzygode #finn #jake ] #art ...

źródło: comment_FJo0GfJ9bgqGbjtaGBbIq2jNxYRr7yDb.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Rain_: Korona miała efekt uboczny w postaci nieśmiertelności. Pozostałość po jej twórcy Evergreen'ie. Tu mogę jedynie przypuszczać, że ma to związek z magią 4 elementów i jej avatarami.
  • Odpowiedz