Wpis z mikrobloga

@echelon_: Na aku masz napięcie, czym bardziej jest naładowany tym jest większe. Są układy które sprawiają że na wyjściu zawsze jest stałe napięcie - to miałem na myśli.
@echelon_: XDDDDD

Nie znam się na asg ale na elektronice tak, moja odpowiedź była poprawna i mogła go naprowadzić ze spokojem do odpowiedzi na jego pytanie, on się zna na asg.

Piszesz to tylko po to żeby się #!$%@?ć czy jak? Jest piątek, zluzuj pory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie znam się na asg ale na elektronice tak, moja odpowiedź była poprawna


@arasxdd: Nie, nie była.

zależy czy napięcie jest stabilizowane do równego poziomu czy nie, jak nie to może być przyczyną

To zdanie sugeruje, że jeśli napięcie zasilające replikę maleje to wraz z nią mogą spadać FPSy. W praktyce to zjawisko nie występuje lub jest pomijalnie małe.

Tak więc sugerujesz koledze bzdury.
@maciek-kos: Nie wiem co za dzbany się tutaj wypowiadają, napięcie na aku może mieć co najwyżej wpływ na ROF. W standardowych gearboxach za każdym razem sprężyna jest naciągana przez silnik do takiego samego poziomu, co oznacza, że w każdym cyklu jest w niej zmagazynowana taka sama ilość energii, która zostanie potem przeniesiona na kulkę. W przypadku głębokiego rozładowania silnik po prostu nie naciągnie sprężyny odpowiednio mocno i replika nie wystrzeli, bo