Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy znacie jakieś sposoby, aby przestać być życiowym przegrywem, śmieciem introwertykiem i zostać dynamicznym oskarkiem?
#przegryw #introwertycy #tfwnogf dodam jeszcze #narkotykizawszespoko

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Że co? Kto ci tak powiedział? Sam mam więcej z introwertyka niż ekstrawertyka i to samo tyczy większości bliskich przyjaciół, jak i w ogóle osób z którymi spędzam czas i nikt nie narzeka na samotność. Mam wrażenie że obecnie niezaradność życiową podciąga się pod introwertyzm, a to zgoła co innego.
@AnonimoweMirkoWyznania: Najlepiej zapisz się na siłkę obok twojego domu, znajdź jakieś hobby , dbaj o higienę (szczególnie włosów i twarzy), jak ryj zacznie być w miarę wyjściowy to zacznij rozmawiać więcej z kobietami (najlepiej takimi które nie mogą uciec ekspedientki, kasjerki itd.).
OP: @atteint widze to po swoim zyciu, ze zeby cokolwiek osiagnac musialem we wszystko wlozyc znacznie wiecej pracy niz dynamiczniaki. Znajomi esktrawertycy z branzy it dostawali prace praktycznie za samo bycie fajnym gosciem podczas gdy ja musialem mocno nadrabiac wiedza, zeby dostac sie do byle januszexu za pensje kasjerki z biedronki. Ogolnie robie to na co mam ochote, ale nie da sie ukryc tego, ze ekstrawertycy sa bardziej lubiani i cenieni.
Znajomi esktrawertycy z branzy it dostawali prace praktycznie za samo bycie fajnym gosciem podczas gdy ja musialem mocno nadrabiac wiedza, zeby dostac sie do byle januszexu za pensje kasjerki z biedronki.


@AnonimoweMirkoWyznania: To my chyba w innych rzeczywistościach żyjemy, bo nie widziałem takich rzeczy na oczy.
Zresztą chyba nie dziwi cię, że ludzie bardziej lubią osoby z którymi mogą pogadać na interesujące ich tematy? Ekstrawertykom łatwiej przychodzi gadanie o dupie maryny,
OP: @atteint no widzisz, a ja widizalem mnostwo takich sytuacji, szczegolnie przy rekrutacji na stanowiska juniorskie/pierwsze linie wsparcia/staze wszedzie tam gdzie od kandydatow nie wymaga sie wiedzy i doswiadczenia. Uzywam inteligencji do rozmow z innymi, ale widze, ze i tak ludzie postrzegaja mnie jako tego gorszego w porownaniu do rozkrzyczanych ekstrawertykow.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@triada Ale idziesz na rozmowę kwalifikacyjną na inżyniera czy programistę a tam każą Ci odwalać jakiś szajs i na koniec, taką teoretycznie introwertyczną, pracę dostaje dynamiczek, który ma nawet gorsze kwalifikacje ale lepiej umie się zaprezentować.
OP: @Pukko

Ale idziesz na rozmowę kwalifikacyjną na inżyniera czy programistę a tam każą Ci odwalać jakiś szajs i na koniec, taką teoretycznie introwertyczną, pracę dostaje dynamiczek, który ma nawet gorsze kwalifikacje ale lepiej umie się zaprezentować.


O dokladnie to, w koncu ktos rozumie o czym pisze :) Obecnie dzieki temu, ze mam doswiadczenie i pracuje w dosc waskiej dzialce IT nie musze juz chodzic na rozmowy, ale pamietam jak na